aniruddha

Aniruddha Das Das itibaren 29020 Il Palazzo PC, İtalya itibaren 29020 Il Palazzo PC, İtalya

Okuyucu Aniruddha Das Das itibaren 29020 Il Palazzo PC, İtalya

Aniruddha Das Das itibaren 29020 Il Palazzo PC, İtalya

aniruddha

Bu kitapların yaklaşık 20-25'ini okudum. Bunları okumak istediğini şiddetle hatırlıyorum çünkü havalı görünüyordu ve ablam bunlardan birkaçını okudu. Kütüphanemizin küçük bir ekranı olduğunu hatırlıyorum ve okulda aldığımız kitap kataloglarından da çok şey aldım. Kitapların kurulumunu en kuvvetli hatırlıyorum; her kitap kulübün ve üyelerin her birinin açıklanmasına başladı. Ayrıca kapakları da hatırlıyorum. Bu, Stacey'nin diyabet olduğunu ortaya koyuyor.

aniruddha

Pendragon Gargoyles serisindeki ilk kitap oldukça ilginçti. Hikayenin kendisini ve karakterleri severdim. Hala kısa roman özelliklerine alışıyorum, bu yüzden hala tüm hikaye, arka plan ve hatta karakterler biraz fazla yüzeysel gibi hissettim. FAKAT! Bu okuduğum en iyi kısa e-kitap oldu :) Tamam, dürüst olacağım - Açık ve çok detaylı seks sahnelerinin en büyük bölümünü atladım :) Kesinlikle bu diziyi okumaya devam edeceğim.

aniruddha

Sınıf 2k11

aniruddha

Kız kardeşlerin birbirleriyle olan ilişkilerinden gerçekten keyif aldım. Bu kızların birbirlerine karşı hissettikleri kızgınlık ve sevgiyle tamamen bağlantı kurabilirim. Bu kitabın yazıldığı mizah ona harika bir ton kazandırdı. Ve kız kardeşlerin çılgın süper güçlerle uğraşmaları, kitabın sunduğu şeylerin sadece küçük bir kısmıydı.

aniruddha

I am ready to see the movie and compare. The book keeps you on the edge your seat. Enjoyed the book

aniruddha

I read this book for one of the classes that I'm currently taking for Bible College. It's an amazing book filled with inspiring and practical passages. I wasn't really expecting much when I began reading this book, but I'm so glad that I did. I would recommend this book to everyone seeking to live a life of grace.