murshidkindi

Murshid Kindi Kindi itibaren Malho Khokhar, Pakistan itibaren Malho Khokhar, Pakistan

Okuyucu Murshid Kindi Kindi itibaren Malho Khokhar, Pakistan

Murshid Kindi Kindi itibaren Malho Khokhar, Pakistan

murshidkindi

Büyük bir grafik roman okuyucusu değilim, ama Babymouse'u çok sevdim. Ve ne sevilmeyecek - akıllı ve spunky ve inandığı şeye yapışıyor. Çok güzel ve güçlendirici bir kitap.

murshidkindi

Kaye, büyük bir karakter kadrosuna ayak uydurmak ve ilgilenmek için harika bir iş çıkardı. O çok detaylı bir yazar ve kitap boyunca neler olup bittiğini tam olarak anlıyorsunuz. Büyükannesinin harika bir grup hanımları, torunlarına çok önem veren eski arkadaşlar, onları mutlu bir şekilde evlenmek istiyorlar. Torunlardan üçü en iyi arkadaş ve bu dizideki üç kitabın merkezi. Bu kitap büyüdükçe hatalar yaptığımızı ve sonra yaşlandıkça farklı seçimler yapmamız gerektiğini öğrendiğimizden, çünkü Tanrı'nın yaşamamızı böyle istediğini gösteriyor. Hepimiz, Tanrı'nın bizi yaşamlarımızda daha önce yanlış görmediğimiz bir şeyde büyüttüğü farklı büyüme dönemlerine gelmeliyiz. Neyin değiştirilmesi gerektiğini görmeye hazır olana kadar Tanrı bizi yavaş yavaş büyütür. Bu kitap aynı zamanda bir insanın geçmişinde yaptıklarının o geçmişin bir parçası olduğunu ve Mesih'te iseler O zaman O'nda yeni yapılmış olduklarını anlamamız gerektiğini hatırlatır. Yargılamayız çünkü hepimizin yapmamamız gereken şeyleri var. Bu hatalardan öğrenmek ve daha fazla ilerlemek zorundayız.

murshidkindi

Bu kitabı çok seviyorum .. ayrı düşen ve uzlaşılan bir ilişki :) umarım bunu deneyimleyebilirim :) bu filmi izlediğim tarihi unuttum daha iyi kitapları okuduğum tarih bdayımda :) - lovelotz Aehr!

murshidkindi

Man, did I ever devour Nancy Drew novels! I sat on the local library's steps reading the next one I had just checked out. My best friend and I would creep through the prairies near our neighborhood pretending to solve mysteries.