gugabittencourt

Guga Bittencourt Bittencourt itibaren Lann Gaad, Uttarakhand 246421, Hindistan itibaren Lann Gaad, Uttarakhand 246421, Hindistan

Okuyucu Guga Bittencourt Bittencourt itibaren Lann Gaad, Uttarakhand 246421, Hindistan

Guga Bittencourt Bittencourt itibaren Lann Gaad, Uttarakhand 246421, Hindistan

gugabittencourt

Dean Koontz'un itibarını bilerek, bu hikayeyi okumaktan heyecan duydum. Teslim edilemedi. Şahsen ben 'karanlıkta' tek başına okuyamadım. Bilmemeyi tercih ettiğim kısımlarda çok açıklayıcıydı, ama onu daha ilginç ve korkutucu yapan da bu. "Varlık" kimliğinden biraz hayal kırıklığına uğradım. Stephen King kitaplarını da okuduğumda bu duygu çok fazla. .................................................. .................. SPOILER- Öyle görünüyor ki böyle kitaplarda okuduğum "canavarların" çoğu sadece normal insanlar, bu da tüm bu gerilimden sonra bir hayal kırıklığı. . Bazı doğaüstü güçleri olduğu için, sadece bir insan olarak öldürülmek yerine, garip ve heyecan verici bir şekilde öldürülmesi gerekiyorsa daha iyi olurdu gibi hissediyorum. -END SPOILER ............................................... ..................... Kitaptaki yazı hızlı ilerledi ve bu çok keyif aldım. Okuduğum Dean Koontz kitaplarından birkaçı benim için yavaş ve zordu, bu da birkaç kez yeniden başlatmamı sağladı. Şimdiye kadar bu benim en sevdiğim Dean Koontz kitabı.

gugabittencourt

Genellikle büyük bir küçümsemeyle Austen gibi yazmaya çalışan yazarlarım var - ama Clarke bunu çok iyi ve doğal olarak yapıyor! Ayrıca, hikaye perçinliyor. Web sitesine baktım ve görünüşe göre Joss Whedon'u seviyor ve genellikle yağmurun bir CD'sine yazıyor. Sanırım yazar kahramanımı buldum!

gugabittencourt

Danielle tarafından tavsiye edildi

gugabittencourt

Bu kitap benim için yeniden okundu - otuz yıl sonra. Celine, GECE SONUNA YOLCULUK ile gerçekten bir şeyler başlattı: Ferdinand Bardamu, hayatı boyunca hayal kırıklığına uğramış bir gezgin, yiyecek ve kadınlara elinden geldiğinde, çoğunlukla kötü bir şeyle ilgili kötü bir duygudan mahrum bırakılıyor. Kitaptaki ilginç bir cihaz, kötü bir kuruş gibi ortaya çıkan Leon Robinson adında bir alter egosu. I. Dünya Savaşı sırasında Almanlara teslim olmayı planlıyor, ancak başarısız oluyor. Ferdinand ile aynı zamanda Afrika'da, daha sonra Ferdinand bir otomobil üreticisi için çalışırken Detroit'te ortaya çıkıyor. Sonunda, yaşlı bir kadını öldürmek için başarısız bir girişimden sonra, amaçlanan kurbanı Toulouse'a gider ve sonunda onun geri alındığını kanıtlayan genç bir kadına aşık olur. Her şeyden ötürü Ferdinand, Leon'un bozulmasına giderek daha isteksiz bir tanıktır ve ikincisi öldüğünde ıssız bırakılır. Basımımdaki son sözleri: "Bundan daha fazlasını duymayalım."

gugabittencourt

bugüne kadar duyduğum en iyi DW ses. İmza ayarının yeni düzenlemesi ve Sekizinci Doktor'un dönüşü, R101'in felaket kızlık yolculuğunu çağrıştıran parlak bir ses manzarasında. Gareth Roberts (Blake'in Yedi'nden Blake), uğursuz Hava Bakanı Lord Tamworth, Hindistan Fisher gibi harika, yeni arkadaşı Charley Pollard kadar harika ve Paul McGann sadece mükemmel. Ayrıca, Alan Barnes'ın yazdığı ve en çok keyif aldığım iki Gallifrey bölümünü yazan ilk DW olduğu görüyorum.

gugabittencourt

Edebi sahnede bir tencerede bir fil gibi görünen insanlar var. Lucia, okuyucunun sonuna kadar nefes almasına izin vermeyen bu çılgın romanla bunu böyle yaptı. Çok çok iyi.

gugabittencourt

Harry Potter dünyada muhafazakar Hıristiyanların öfkesini kitap yakmak için bir kaşıntı ile nasıl yükseltiyor, ama bu kayıyor? Büro karşıtı arsa burada doruğa ulaşıyor.

gugabittencourt

Good book. She writes pretty well. Reichl is a good story-teller and she brings to life the experience of eating as more than the taste or flavors on the plate. Her recipes aren't so great, however.