damoa

Hong Jin Jin itibaren Govindpur Lokipur, Uttar Pradesh 212202, Hindistan itibaren Govindpur Lokipur, Uttar Pradesh 212202, Hindistan

Okuyucu Hong Jin Jin itibaren Govindpur Lokipur, Uttar Pradesh 212202, Hindistan

Hong Jin Jin itibaren Govindpur Lokipur, Uttar Pradesh 212202, Hindistan

damoa

Çok güzel bir kitap! Biraz tahmin edilebilir olsa bile gerçekten beğendim.

damoa

Çok keyifli bir okuma!

damoa

Bunu sevdim. İngiliz mürebbiye kahramanı üzerinde ilginç, komik, kurnaz bir bükülme. Swanborne Zavallı Parlak Dişiler Akademisi'nin yeni mezunlarından Bayan Penelope Lumley, ilk pozisyonunun zorluğunu karşılamak zorunda: Taming, er, Lord Ashton'ın mülkünü dolaşırken bulduğu anlaşılan kurtların 3 genç suçlamalarını eğitmek. Ve onları tutması gerektiğine karar verir, çünkü "bulucunun bekçisi". Bol miktarda gizem var (elbette) ve bu çoğunlukla hikayenin geri kalanı için uzun bir ön koşul, ancak zevkle iyi anlatılmış bir hikaye. Bu yazara aşina değildim, ancak daha fazla kitabını okumayı dört gözle bekliyorum.

damoa

Bu kitap, Nisan ayı için Uptown Harlem Kızlar Kitap Kulübü'nün seçimiydi. Birçoğumuz kitaptan zevk aldılar, bazıları kitabın gereksiz olduğunu hissetti; hepimiz dokunduğumuz konuların çoğunun sağduyu olduğu konusunda hemfikiriz. Sonuçta, kitabın farkında olmadığım erkeklik bakışlarını verdiğini gördüm. Potu karıştırmak için Kitap Kulübümüz, cesurca gelen bazı adamları görüşlerini dile getirmeye davet etti. Çok ilginç bir diyalog başladı. Bazıları çok düşünceli görüş verirken, diğerleri oldukça açık ve vahşice dürüsttü. Lütfen derin bir vahiy umarak bu kitaba girmeyin, ancak açık bir zihinle okuyun ve size nerede ve nerede başvururlarsa pratik öneriler arayın.