danilolimadesign

Danilo Lima Lima itibaren Lunu Agor, Rajasthan 344001, Hindistan itibaren Lunu Agor, Rajasthan 344001, Hindistan

Okuyucu Danilo Lima Lima itibaren Lunu Agor, Rajasthan 344001, Hindistan

Danilo Lima Lima itibaren Lunu Agor, Rajasthan 344001, Hindistan

danilolimadesign

Bu hikayenin en sevdiğim yanı, ailenin eski bir kalede yaşaması, daha iyi ne olabilir?

danilolimadesign

Yann Martel'in Pi'nin Yaşamı'nın bir ila doksan üçü arasında sürekli kafamdan akan üç harfli bir kısaltma vardı: W.T.F. Genç ve muhtemelen kafası karışmış Hintli bir çocuğun pusluluklarının pusuna başlangıçta ayak uydurmak oldukça zordu. Bununla birlikte, kitap, Pi'nin 450 kiloluk bir bengal kaplanı ile denizde tutulduğu ana hikayesine daldığında, işler hızla ilginçleşiyor. Onu bilmeden önce 200 sayfa geçti ve hikayeyi anlatmak için kullandığım son kelime sıkıcıydı. Hız burada ve orada biraz yavaşlamış gibi görünüyordu, hikayenin çoğu kısa bir süre önce tekrar eden bir hal aldı. Ayrıca bana hayvanların vücut kısımları ile ilgili bazı zahmetli detaylar var gibi geldi, ama profesyoneller bence bu kitap için eksilerini ağır basar.

danilolimadesign

Dianna Wynne Jones çocuklarla konuşmayan güzel hikayeler yazıyor ve böylece sonuç yetişkinler tarafından iyice zevk olabilir. Howl serisindeki üç kitabın hepsini okudum ve Bayan Jones tarafından yazılan tüm kitapları okumak istiyorum. Onu kaybetmemiz utanç verici. Hayal gücü, sevgi, savaş ve ihanet gibi ciddi konularla başa çıkmanızı ümit ve ilham verici bir şekilde ele almayı başaran hevesle doludur.

danilolimadesign

henüz okumadım bilmiyorum

danilolimadesign

This book is currently listed as one of my favorites by the interesting plot that kept me turning pages. I really enjoyed each of the characters and how they all connected with each other in the end. I really liked how the author was able to just start off the book with ease and not wasting paragraphs explaining why things are. Once you get reading, you feel like you belong in the book and already know everything there is to know. Loved it!

danilolimadesign

when someone sneers at children's literature as if the phrase were an oxymoron, i want to thrust this into their mean little fists.