neopayne555

Arvind Natarajan Natarajan itibaren Bosteri, Kırgızistan itibaren Bosteri, Kırgızistan

Okuyucu Arvind Natarajan Natarajan itibaren Bosteri, Kırgızistan

Arvind Natarajan Natarajan itibaren Bosteri, Kırgızistan

neopayne555

Bir vebanın Amerika Birleşik Devletleri'nin çoğunu yok etmesinden sonra, 15 yaşındaki Stephen Quinn, ilçeyi babası ve büyükbabasıyla dolaşıp ticaret için kurtarıyor. Stephen'ın büyükbabası öldüğünde ve babası yaralandığında, veba öncesi geçmişte kilitli görünen bir topluluk olan Settler's Landing'e gider. Settler's Landing'de tanıştığı bir kız olan Stephen ve Jenny, Settler's Landing ve Ft. Leonard Wood yerleşimi.

neopayne555

Maksimum Overdrive'ın sallanan kombinasyonu (kendimle mi çıkıyorum?) Ve ben, Robot! Böyle harika bir sayfa turner, ev yanıyormuş gibi okudum ve katil mutfak aletleri beni kapıdan kovuyor! Harika bir yazı, yazar Robotik Doktora var. Hızlı tempolu arsa kadar üfleme ile büyük bir yaz okumak için yapar. Birçok bilim adamı, robotların [mesajın kesilmesi] her şeyin ince bir insan olduğuna inanıyor. HER ŞEY GÜZEL İNSAN OKUYUCU. SİSTEMLERİNİZİ SÖYLEYİN. ROBOT OVERLORDS ARKADAŞLARINIZ!

neopayne555

Ben üzerindeyim ... wooow belki Carver o kadar da önemli değil! bitirelim ...

neopayne555

Roth'a ilk girişim ... sonuncum olmayacak. Anne Frank açısı inanılmaz.

neopayne555

En iyi çalışmasına değil, her biri otantik gibi görünen bir dizi sesle anlatılan güçlü bir hikaye.

neopayne555

Bunun benim "tür" kitabım olacağını düşünmemiştim, ama sanırım David Baldacci'nin başka bir kitabını okumayı planladığımdan kaynaklanıyordum.

neopayne555

I found this book very funny, it's definitely a book that both teenagers and adults enjoy. It's about a teenage girl growing up, something that mosts of us can relate to. Now, not all of us have little sisters that leave dirty diapers in your bed, or a huge cat that tries to eat your neighbors cat, but you know what I mean.