polyakovam6917

Marina Polyakova Polyakova itibaren Nerwik, Polonya itibaren Nerwik, Polonya

Okuyucu Marina Polyakova Polyakova itibaren Nerwik, Polonya

Marina Polyakova Polyakova itibaren Nerwik, Polonya

polyakovam6917

Bu kitabın yeterli eylemi yoktu. Eğer tarihi seviyorsanız, o zaman bu kitabı istersiniz, ama şahsen tarihi sevmiyorum, bu yüzden Altın Saat'i sevmedim.

polyakovam6917

** spoiler uyarısı ** Okuduğum versiyonun bu olup olmadığını bilmiyorum. Bence Project Guttenberg versiyonunu okuyorum, hangisi olursa olsun. Bu, açmak istiyorsanız okumak için Sade değil. (Eğer kaka tarafından açılmadıkça, bu durumda, bunu okumayı bırak ve ona ulaş.) Kitabın çerçevesi, savaş vurguncularına karşı ahlaki bir öfke. (Planı çizen, kadınları ve çocukları kaçıran ve onları dört ayın her ay bir ay boyunca ve çeşitli seks eylemleri arasında hikayeler anlattığı bir dağ inzivaya götüren dört libertine. protesto, ama çoğu insan kaka hakkında daha az okumak istemediğinden ... Sade görünüşte bu MS'nin kaybolduğunu düşündü. Hiç bitirememişti ve bence bunu yapmak için önemli ölçüde yeniden çalışmak zorunda kalacaktı. Herhangi bir yazar, projesinin ne kadar iddialı olduğunu sol ana hatlarından hemen görebiliyordu. 120 günün, 1. günden 120 güne kadar cinsel şiddetin artması gerekiyor. Bu, hafif ama sabit bir eğime sahip bir su kemeri inşa etmenin edebi versiyonudur ... mühendisler ve yazarlar için zor bir başarı. Açıkçası Sade'nin bunu yapacak bir disipline veya yeteneğe sahip olduğunu düşünmüyorum. İlk 30 günde, neredeyse hareket edecek yeri olmadığı ve planına göre 90 gün kaldı gibi ahlaksızlıkları anlatıyor. Bitti ya da bitmedi, sadece başaramayacaktı. Son senaryoyu yazdı ve hemen hemen herkesin öldüğü kalede geçen günü anlatıyor. 30. ve 119. günler arasındaki taslağı oldukça komik. Kanıtlamak imkansız, ama bence onu terk etmiş olabilir, içine koymak istediğinden daha fazla iş gerektirdiğini fark edebilirdi. Yine, eğer açmak istiyorsanız en iyi Sade değil. Bana sorarsan bu Justine.

polyakovam6917

A cautionary futuristic tale of how the world might look if we continue on some of the paths we are on. Well written and interesting, one of her better books, even if a tad depressing. Made into a movie which was not as good as the movie, but fairly true to the spirit of the lessons of the book.

polyakovam6917

I had a hard time rating this book. At times, I loved it others I hated it. Mainly because the author was wordy in parts. In the end, it's a good story that I won't forget.