santiagopastorino

In Rainhead Rainhead itibaren Elagino, Orlovskaya oblast', Rusya itibaren Elagino, Orlovskaya oblast', Rusya

Okuyucu In Rainhead Rainhead itibaren Elagino, Orlovskaya oblast', Rusya

In Rainhead Rainhead itibaren Elagino, Orlovskaya oblast', Rusya

santiagopastorino

Buradaki açıklama şöyle: Yeni evli bir kadın olarak Effi Briest, yakışıklı memur ve zampara krampları ile başsız bir ilişkiye sahip. Yıllar sonra kocanız Instetten harflerini keşfetti ve Crampas'tan düello yapmasını istedi. "Bu yüzden aslında son birkaç sayfada ağladım. Kitap 19. yüzyılın sosyal kısıtlamalarını çok etkileyici bir şekilde anlatıyor. Bunu yapmak için çok genç Effi var Bir zamanlar annesine aşık olan, ancak o zaman gerekli sosyal pozisyona sahip olmayan bir adamla evlenmek.Bu bağlantı çok büyük bir yaş farkını gizliyor.Instetten kariyeriyle çok ilgileniyor ve Effi hak ettiği ilgiyi görmüyor. Kızının doğumu da o kadar değişmez ve talihsiz hikaye bu şekilde devam eder ... Roman 1990'larda yazıldığı için, dil de alışmaya başlar, ancak yolunuzu bulmak kolaydır kitap, ancak bir "aperatif" olarak tavsiye.

santiagopastorino

Vay. Avrupa'da bazen yüzyılın başında bir kitap yazıldığı için bunun iyi yazılmış olması gerektiğini nasıl düşündüğünüzü biliyor musunuz? Çok değil. Bu hikayenin yeni versiyonunu okudum çünkü mini serileri çok sevdiğimi hatırlıyorum. Ama filmin bu durumda kitaptan çok daha iyi olduğunu söylemeliyim. Kitap aşırı duygusal saçmalıklarla dolu. Aksiyon sahneleri tahmin edilebilir ve ani. Kötü adamlar KÖTÜ! İyi adamlar çok iyi! Kesinlikle derinlik yok. Çok melodramatik. Ancak, oyunu daha iyi isterdim diye düşünüyorum. Ve görünüşe göre bu sadece bir serinin ilkidir, bu yüzden belki birkaç tane daha okursam çok rahatsız olmaz. Fakat Marquerite'in kargaşası, tutkusu ve vahşi yenilmez duyguları hakkında bir satır daha okumuş olsaydım, kusabilirdim.

santiagopastorino

3 buçuk yıldız. Vampirlerin kana susamış canavarlar ve sadece soluk, romantik gençler olarak görülmediğini görmek ferahlatıcıydı, ancak yazı çok iyi değildi. Kitap çok eğlenceli, bazen dehşet verici ve çok sayıda klişe olmasına rağmen oldukça ilginçti ve bana okurken filmi izlediğimi görünüyordu. Şüphesiz önümüzdeki bölümleri de okuyacağım çünkü sadece son beş sayfada daha ilginç hale geldi.

santiagopastorino

Bu kitabın okuyucuları muhtemelen kendi seçtikleri bir grup. Eğer okursanız, ne olursa olsun hoşunuza gidecekti, eğer okumazsanız, muhtemelen asla sevmeyeceksiniz. Kataloglar gittikçe, J. C. Penny'yi yener, içindeki her şey az ya da çok ücretsizdir.

santiagopastorino

Sevdim!