hyrez

Angie Stiles Richardson Stiles Richardson itibaren Naksapali, Odisha, Hindistan itibaren Naksapali, Odisha, Hindistan

Okuyucu Angie Stiles Richardson Stiles Richardson itibaren Naksapali, Odisha, Hindistan

Angie Stiles Richardson Stiles Richardson itibaren Naksapali, Odisha, Hindistan

hyrez

Vay be bu kitap şaşırtıcı ve gerçekten kalp kırma oldu. Kitap sırasında gözlerimde gözyaşlarım vardı. Ana karakter çok akrabaydı ve yaşadıklarının yolculuğuna çıkmaktan zevk aldım. Bunu herkese tavsiye ederim, gerçekten kaçırılmayacak noktaları getirir ve size hayat için hiçbir şey almamanızı hatırlatır.

hyrez

harika- sadece shel (ve belki birkaç tane daha) böyle basit bir plan alabilir ve güzel yapabilir

hyrez

Güzel hazırlanmış dilde, Yalnız Aşk Şarkıları'ndaki şiirler, insan kalbinin güzelliğine ve kırılganlığına ve hepimizin tökezleyip sevinme yollarına hitap eder. Bu, anlatım ve açıklama açısından zengin, güçlü bir hafıza ve varlık eseridir. Bu şiirlerde bir genişlik ve paylaştıkları deneyimleri dokunaklı bir şekilde tanıdık yapan bir yakınlık var. Yalnız Aşk Şarkıları ile üzüntü ve neşenin lirik bir kopyasıdır; her şiir bir tür şarkıdır. Bunlar Edwin Romond'un benzersiz cömert ve kutlama ruhunun şarkıları. Son şiirde şairin oğlu babasına "Bana tutun baba!" Şair yanıt verir, "Ben de öyle." Aynı şekilde, bu şiirlere tutunuyorum.

hyrez

I read this book when I was a senior in high school, and fell in love. I had never read anything more beautiful, or powerful in my life. It is filled with strong women, wonderful prose, and vivid descriptions. It is a must read.

hyrez

if you're an architect and interested in phenomenology and personal context, this is right up your alley. in fact, if that describes you, this is your bible. so simply written, i could give it to my engineer/accountant parents to understand what it is that i aspire to. this is a man who knows what he's talking about, that zumthor - he's right on. prove it to yourself - go to the baths at Vals.

hyrez

So much fun. I wanna go to Paris now.