marclassoff

Marc Lassoff Lassoff itibaren New Pitsligo, Fraserburgh, Aberdeenshire AB43 6NF, İngiltere itibaren New Pitsligo, Fraserburgh, Aberdeenshire AB43 6NF, İngiltere

Okuyucu Marc Lassoff Lassoff itibaren New Pitsligo, Fraserburgh, Aberdeenshire AB43 6NF, İngiltere

Marc Lassoff Lassoff itibaren New Pitsligo, Fraserburgh, Aberdeenshire AB43 6NF, İngiltere

marclassoff

Harika ilham verici kitap.

marclassoff

Bunu iki dilli bir baskıda (Fransızca / İngilizce) okudum ve Racine'nin klasik Fransızca'sının okunmasının kolay olduğunu ve çeviriye ihtiyacı olmadığını bulmaktan mutluluk duydum. Racine'nin tiyatrosundaki lirizmin torrenti bağımlılık yapar - okumaya devam etmek zorunda. Karakterleri hayattan daha büyüktür, cinsel istek, aşk veya nefretle kör, tutkulu bir şekilde yönlendirilir. Bu anlamda Racine, Yunan trajedisi için çok doğrudur. "Kötü" karakterler bile (Phaedra ve hizmetkarı Oenone gibi) üzüntümüzü uyandırıyor ve onları kötülük olarak görmüyoruz, sadece aşk, arzu veya kör sadakatle yanlış yönlendirilmiş. Racine'ın oyunları bugün bile çok modern geliyor ve bu dehaların markası.

marclassoff

'büyük gatsby' gibi parlak ve çökmüş ve üzücü ve gerçekten de fitzgerald'in tüm romanları. sanırım ben sadece onun aile adının sırf dehşet fark ettim ... dick dalgıç aşık oldu ...

marclassoff

Zaman yolculuğu + fantezi. En sevdiğim türlerden ikisi. Warcraft lore seviyorsanız veya genel olarak fantezi kitaplarını seviyorsanız, bunu denemelisiniz. Üçlemenin son kitabını bitirmek için sabırsızlanıyorum.

marclassoff

Cute, brainless read. Wish I had liked the main character more, but there were some funny parts.

marclassoff

So far, so really good. I definitely should have finished this by now but the summer was unexpectedly distracting! It's been a few months since I picked this up and will need to start all over again. Unfortunately, I am in the middle of another book at the moment.

marclassoff

Darling little book, mostly pictures of why we love Elizabeth Taylor--really charming--each page has a stunning photo and a little blurb of the various reasons we loved Elizabeth, including her love of animals, her charity work, her eyes and so much more. Really just a tiny and beautiful little tribute to the much missed Elizabeth.