tianlubis

Christian Lubis Lubis itibaren Kassarin, Tunus itibaren Kassarin, Tunus

Okuyucu Christian Lubis Lubis itibaren Kassarin, Tunus

Christian Lubis Lubis itibaren Kassarin, Tunus

tianlubis

Bu kitabı çok sevdim! Bir tarih dersi gibi görünmeden Appalaş yolunun tarihini anlatır. Yazma mükemmel ve çok komik! Yine de dikkatli olun, dışarı çıkıp kendi yürüyüşünüzü yapmaya başlayabilirsiniz.

tianlubis

Şimdi Daisy Lowe'un nereden geldiğini biliyorum.

tianlubis

Maria V. Snyder'ın başka bir dizi yazdığını öğrendiğimde, o zaman süper heyecanlandım, başka bir fantezi serisi olduğunu öğrendim ve küçük bir kız gibi sıkıldım ve hemen Patricia'ya ona anlatması için mesaj attım! İkimiz de Maria’nın kitaplarını seviyoruz ve kesinlikle en sevdiğim yazarlardan biri! Bu yüzden bir kopya istemek için netgalley üzerine atladım ve kısa bir süre sonra benim kindle geldi ve yaptığı dakika okumaya başladı! Maria bu yeni kitabı hayal kırıklığına uğratmadı! Yarattığı yeni dünyaya ve karakterlere aşık oldum; karakterlerini ve topraklarını ne kadar canlı yazdığını kitaplarda olduğumu hissettirecek bir yolu var. Gerçekten bitmiş kopyada bir harita olmasını umuyorum.Çalışma ve Cam kitaplarında olduğu gibi hikayeye çok şey katacağını düşünüyorum, ancak ARC'yi okurken, tehlikeli yolculuğu hayal etmek ve hissetmek konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Dokuz Dağ, Barış ve Ölüm Zambaklarının yaprakları, Ufa'nın dev dişleri, Avry'nin birisini her iyileştirdiğinde aldığı acı veya kitap boyunca yaşanan kahkaha sevinci ve üzüntüsü. Maria'nın topladığı karakterlerin kadrosu harikaydı! Avry güçlü bir kahramandı ve onun içinde kavgaya hayran kaldım, o zaman neredeyse onunla tanıştığım andan beri aşık olduğum Belen var, hiç yaşamadığım ama hep istemediğim ağabey gibiydi. Kerrick, bir anına bağlı olarak büyümem için en uzun sürdüğüm kişiydi ve bir sonraki ona bir şey atmak istedin. Sonra Maria'nın her kitaba yazmanın bir yolu olduğu alaycı ve mizahla Quain, Vinn ve Flea karakterleri var ve bu üç olmadan hikaye aynı olmazdı. Son fakat bu hikayenin kötülüğünü tasfiye etmeyin Tohon, adamın gücünü kötülük için kullanan kötü bir manipülatif megalomanyak olması dışında muhteşem esrarengiz ve sevmemesi zor. Ona ilgi duydum ve aynı zamanda geri püskürttüm. Güven bana bunun mantıklı olmadığını biliyorum ama onunla tanıştığında olacak. Bu hikayenin nasıl açıldığını sinopsisin içinde olandan çok daha fazlası var, veba'yı kim ve neden yarattığı gibi tüm seriler boyunca ortaya çıkacak bükülmeler ve dönüşler ve ayrıca alemlerini Tohon'un zulmünden kurtarmak için mücadele etmeyi sevdim. Zor bir bekleyiş olacak bir sonraki Scent of Magic kitabını bekleyemem Power of Touch'ı bitirdikten sonra size söyleyeyim, tek yapmak istediğim daha fazla şey oldu!

tianlubis

bu kitap inanılmaz. birçok insanın çok farklı bir şekilde konuştuğu bir yeri anlatıyor. u bu kitabı okumak gerekir !!!

tianlubis

7 kilo ağırlığında.

tianlubis

Amy ve Dan, dünya tarihindeki en güçlü ailenin bir parçası olduklarını öğrenirler. İlk ipucu ölümünü bulmak ve ailelerinin saldırılarından kaçınmak için yolculuklarına başlarlar.

tianlubis

bir aykırı değer yapan ilginç bir bakış!

tianlubis

Bunu bir günde okudum, indiremedim. Bu kitap gerçekten harikaydı. Her saniyesini sevdim.

tianlubis

Şiddet hikayesi! Bu kadar çok şey yaşamış olan birisinin yaşamda yollarını bulabilmesi etkileyici. İyi yazılmış ve büyüleyici - kesinlikle yatmadan okumak için uygun değil! Kitabın üstesinden geldiğinizde, kendinize kendi problemlerinizin gerçekten problem olarak adlandırılıp adlandırılamayacağını / sorabileceğinizi sorarsınız ...

tianlubis

Tamam, beni Luminous'a çeken ilk şey kapaktı. Demek istediğim, kapaktan hoşlanmayacak ne var? Tamamen muhteşem, orijinal ve inanılmaz derecede göz alıcı. Evet, kısacası sev. Ayrıca başlığı seviyorum: Luminous. Gerçekten çok derin ve uğursuz görünüyordu, gerçekten kazabileceğim ve aklımda yer alan bir şey gibi. Yine de, Luminous hakkında inanılmaz heyecanlandım ve okumak için sabırsızlanıyordum. Ancak, daha fazla olumsuz yorum ortaya çıkmaya başladığında, merak etmeye başladım. Gerçekten bu kadar kötü olabilir mi? Umut verdim ve kitabı yine de aldım. Luminous, ilk yazar Dawn Metcalf'ın eşsiz bir romanı. Burada okuyucular, Akış olarak bilinen gerçeküstü bir varoluşa çekilen Consuela, yani Bones ile tanışırlar. Sadece bu değil, aynı zamanda gerçek cildini dökme ve yaratabileceği diğer ciltlere kayma yeteneğine sahip olduğunu bulur. Ve bu olağanüstü yeteneğe sahip olan tek kişi o değil. Akıştaki biri öldüğünde, Consuela'ya ve çekici V'ye ne yaptığını bulmak kalır. Dostum, bu kitabı gerçekten sevmek istedim. Yani, gerçekten bu kitabı gerçekten sevmek istedim. Bu kitabın 2011'deki yeni favori kitabım olmasını istedim, ama olmadı. Kadar orada tüm olumsuz yorumlar meydan okumak için çalıştı-onlar doğrudur. Luminous, bol miktarda söz ve ilgisi olan inanılmaz derecede yaratıcı ve orijinal bir konsepte sahiptir, ancak ne yazık ki, bunun ötesine geçmedi. Benim için en büyük sorun, Metcalf'ın onunla ilişkilendirebileceğim iyi gelişmiş, güçlü karakterlere sahip olmamasıydı. Gerçekten karakterlere bağlı olduğumu hissettiğim bir nokta yoktu ve bu yüzden hikayeye tam olarak bağlanamadım. Hikayenin kendisi de biraz karışık hissediyordu, tıpkı yazarın neler olup bittiğini veya bir şeyleri nereye götürmek istediğini tam olarak bilmediği gibi. Metcalf'ın güzel, neredeyse lirik bir yazı stiline sahip olduğunu söyleyeceğim, ancak sık sık kafa karıştırıcıydı ve çoğunlukla çok fazla çalışıyordu gibi görünüyordu. Luminous'un hala okumaya değer olduğunu düşünürken, bazı mükemmel, orijinal ve tamamen eğlenceli fikirlere sahip olduğunu düşünüyorum, ancak kötü bir yürütme vardı ve editörlerden birkaç kez daha geri gitmesi gerektiği hissettim.

tianlubis

Bu diziyi seviyorum!

tianlubis

Bu kitap sevimli, ama tekerlemeler her zaman kafiye ve 6 yaşındaki kafamın biraz üzerinde idi. Kitabın en güzel yanı Tomie dePaola!

tianlubis

Tarif etmek çok karmaşık. Bu bir karışıklık değil, ama yine de bunun için bağlam iyi kurulmamış gibi hissediyorum, bu yüzden açıklamak onun için özür diliyormuşum gibi görünmesini sağlayacaktır. ki kesinlikle değilim.

tianlubis

belki sabahları yüksekliklerde yer alan grafik romanlar için bir enayi değilim, ama gerçekten bundan zevk aldım - gezinen, rahatsız eden ve belki çılgın anlatıcı ilginç.

tianlubis

Büyüleyici bir kitap. Birinci Dünya Savaşı'na kadar olan ruh halleri ve ana olayların iyi bir taslağını verir. Daha azını kapsamaya çalışmaktan faydalanmış olabilir: Kendimi bazı karakterlerle diğerlerinden daha fazla ilgilendiğimi gördüm, ancak daha da fazlası, karakterlerle derinlemesine bağlantı önerisinin asla yerine getirilmediğini hissediyorum. Ana Amerikan karakteri olan Gus, açıkça bir Amerikan bakış açısına sahip olmak için oradaydı, ama bence asla bir araçtan başka bir şeyden daha fazla bağlanmadı veya hissetmedi. Rus karakterlerinden biri olan Lev, potansiyele sahipti, ancak buna dayanamayacak kadar az şey ele alındı. Sonuçta, kitap biraz düzensizdi, ama çok eğlendim ve kesinlikle dizideki bir sonraki kitabı okuyacağım.

tianlubis

Şiir yazma pratiği, beslenmesi gereken bir kendini ifade etme biçimidir ve bu, düşünceleriniz ve fikirlerinizle daha yaratıcı bir akış sağlamak için alıştırmalara devam etmenin bir yoludur.

tianlubis

Aptalca kitaplar bağlanıyor ...

tianlubis

En sevdiğim KW!