lucasoriel

Lucas Oriel Oriel itibaren Godh, Gujarat, Hindistan itibaren Godh, Gujarat, Hindistan

Okuyucu Lucas Oriel Oriel itibaren Godh, Gujarat, Hindistan

Lucas Oriel Oriel itibaren Godh, Gujarat, Hindistan

lucasoriel

Bu kitabı tekrar zevk için okumaya başlamam için borçluyum. Kelimenin tam anlamıyla sadece bir gün bir bekleme odasında buldum ve o kadar çok çaldı sevdim. Afedersiniz. Bu fantastik bir kavram ve son anıtsal. Çocuklar uzayda gizli bir karakolda mükemmel liderler olmak için eğitiliyor mu? Uzaylılarla savaşmak için mi? Takıldım. En iyi eylem türüyle fantastik bir hızda yazılmıştır: ilerledikçe karakterleri tanımlar.

lucasoriel

Bill Bryson'un yazdıklarımı seviyorum, ama bunun kelimesi tarafından ödendiğini hissettim. Ya o, ya da editörü tatildeydi. Bryson pek çok teğet üzerinde gitti, geri dönmeyi başardığında bir harikaydı. Konu üzerinde kaldığında, bu 16 saatlik sesli kitap gerçekten eğlenceliydi, "ev" kavramının evrimi hakkında çok büyük bir geçmişe sahipti. Bryson'un kendi kitabını okuması da bir artıydı; o bir yolculuk için iyi bir şirket.

lucasoriel

Kısa, hafif ve kabarık. Kanserden ölen ve büyüdüğü şehre geri dönen ve her zaman ona aşık olan çocukluk arkadaşıyla yeniden bağlanan bir kadın hakkında zorlayıcı bir hikayede çok sevimli bir ortam ve karakterler. Mumlar, melekler ve tüm Amerikan aptallıkları ile yüklü bir şekilde hala kitabı bitirmek istedim ve sonunda kendimi boğuldum. Tabii ki, Kuzey Maine ayarı bana doğru hissettirdi.Yazarın aslında Kanada sınırındaki bu uzak kuzey Maine kasabasında büyüdüğünü ve bu hikaye için bir ortam olarak kullanmayı seçtiğini gördüm. Ayrıca gerçek şehir düzenini, parkları, işletmeleri ve yerel karakterleri açıklar. Bir zihin değil okuma-sadece yatmadan önce yatıştırıcı küçük bir kitap.

lucasoriel

Chic-lit gone juuuust right. A very simple read for a weekend 'take your head off' time. But the highs and lows of the characters personal experiences ranged enough to make me care.

lucasoriel

its a good book, not the best but it had drama and a really big decision to be made, some parts are kind of disturbing I'll admit but it was a really good book.