denis-filatov

Denis Filatov Filatov itibaren Norham, Northumberland, İngiltere itibaren Norham, Northumberland, İngiltere

Okuyucu Denis Filatov Filatov itibaren Norham, Northumberland, İngiltere

Denis Filatov Filatov itibaren Norham, Northumberland, İngiltere

denis-filatov

3.5 (Keşke kitaplara yarım yıldız vermenizi dilerim) Sihirbazlar gerçekçi hissettiren karakterleri alır ve onları büyülü bir dünyaya yerleştirir. Başka şeylerin yanı sıra, destansı bir savaş yapılmazsa sihirle ne yapacağınızı sorar. Sadece sihrin varlığı bir amaç ve merak duygusu yaratmak için yeterli olur muydu, yoksa bu genellikle büyülü edebiyatta bulunan iyi ve kötü çatışmalardan mı kaynaklanır? Holden Caulfield'ı aldıysanız ve ona büyülü güçler verdiyseniz, bir gözden geçirenin The Magicians'ı ne olduğunu tarif ettiğini gördüm ve bu nispeten doğru bir açıklama. Kitap, neredeyse rahatsız edici gerçekçi bir his ile, tüm yol boyunca eğlenceli ve ilginçti. Daha yüksek puan vermedim, çünkü gelecekteki kitaplarda ne yaptıklarını görmekle ilgilenmeme rağmen, karakterlerin çoğunun büyük bir hayranı değildim.

denis-filatov

Adaçayı bir hafta içinde okuyun.

denis-filatov

Ne ilginç bir kitap! Anlatım, NYC'de yaşayan genç bir Yahudi kız olan Prudence Galewski tarafından yazılan günlük kayıtlarında anlatılır. İhtiyat her zaman vücudun nasıl çalıştığı ve insanların hastalanmasına neden olan şeylerden etkilenirken, diğerleri sağlıklı kalabilir. Sağlık ve Sanitasyon Departmanında bir görev alır ve mikrop ve bakterileri ve insandan insana nasıl yayıldığını öğrenir. Bizim için bu çok ilginç görünmeyebilir, ancak 1906'da bu hala birçok insanın anlayamadığı yeni bir kavramdı. İşinde, Prudence ve işvereni, Bay Soper, ateşin kökenini, basının “Typhoid Mary” olarak adlandırdığı Mary Mallon adlı bir kadına kadar takip ediyor. Hastalığı taşır ve pişirdiği insanlara bulaşır, ancak kendisi hiç hasta olmamıştır. Bay Soper ve Prudence onu bulana kadar, Mary dahil hiç kimse hastalığı taşıdığının farkında bile değil. Bunun nasıl mümkün olduğunu öğrenmek Departmana bağlıdır. Ölümcül bir tarihi kurgu çalışması ve Chibbaro dünyayı 1900'lerin başında olduğu gibi yakalamak için harika bir iş çıkarıyor. O zamandan beri gerçek bir günlük okumadığımı unutmaya devam ettim! Kitabın sonunda yazarların notlarından da keyif aldım. Chibbaro, bu kitabın hangi bölümlerinin doğru olduğunu ve Mary ve Bay Soper gibi karakterlerin gerçek olduğunu açıklıyor. Bu kitabı tarih ve / veya bilim ile ilgilenen gençlere tavsiye ederim. Sanki bu kitap özellikle onlar için yazılmış gibi! Daha fazla inceleme için buraya gidin: http://ladybugstorytime.blogspot.com/

denis-filatov

Just when I thought I couldn't love Cat and Bones any more, Frost proves me wrong. They remain one of my very favorite couples and the series continues in excellence.