ohugosantos

Hugo Santos Santos itibaren Perumalpuram, Tamil Nadu 627007, Hindistan itibaren Perumalpuram, Tamil Nadu 627007, Hindistan

Okuyucu Hugo Santos Santos itibaren Perumalpuram, Tamil Nadu 627007, Hindistan

Hugo Santos Santos itibaren Perumalpuram, Tamil Nadu 627007, Hindistan

ohugosantos

** spoiler uyarısı ** Starship U.S.S Hood, uzun zaman önce kaybettiği düşünülen bir araştırma gezisinden bir sıkıntı sinyali aldı - en büyük bilimsel beyinlerden biri olan Dr. Roger Kirby'nin seferi. Öldü ama meslektaşı Dr. Brown inanılmaz bir keşif yaptı - bir kişinin kimliğini kişinin anıları ve yetenekleriyle klonlamak için bir keşif. Brown, Hood'un kaptanının kendisini görmesi için ısrar etti. Brown, James T. Kirk'ü - ABD Kaptanı'nı klonlamıştı. Kurumsal. Klonlanmış Kirk bir android. Bu arada, USS Enterprise, Yedinci Huzur'da uzun süreli gecikmiş bir kıyı iznine başlar. Daha sonra orijinal Kirk yakalanır ve mahkumu bir depoda tutar. Kaçar ve gemisini geri aramak için yardım ister, sadece android ile birçok ışık yılı uzakta bulmak için. Uzun bir süre gibi görünene kadar, Kirk'ü kargaşa ve cinayetin girdabına sürükleyen yanlış bir kimlik vakası gibi görünüyordu.

ohugosantos

Bunu kitap grubumuz için okuduk ve herkes yavaşça başladığını düşünmesine rağmen herkes beğendi, sonra da bağlandılar. Franzen'in "Özgürlüğü" nü okumak için iyi bir yol arkadaşı olurdu, çünkü Amerikan vicdanının bireyler aracılığıyla ince bir keşfi. Çağdaş Amerika'da geçişin farklı yönlerini temsil eden bir tür "bombardıman mürettebatı" (göçmen, evlat edinen tek kadın, gay çift, "her şeye sahip" olmaya çalışan yüksek profilli kadın profesyonel, ruh), ancak bu liste kitap adaletini yapmaz, çünkü karakterlerin her biri iyi çizilmiş, bütün, sesleri farklı ve inandırıcı, özellikle "dul" Percy ve üniversite çağındaki torunu Robert. Grubum, bir kadın yazarın hikayeyi öncelikle erkeklerin bakış açısıyla ve başarılı bir şekilde anlatmayı seçeceğini ilginç buldu. Belki bazı açılardan son derece düzenli, çok teselli edici, ama karakterlerin yollarını keserken, Percy'nin alaycı bakış açısının ve beklenmedik romantizminin tadını çıkarırken ve kitabın sunduğu seçenekleri ve sonuçları düşünerek emildim.

ohugosantos

Bu son taksit hayal kırıklığına uğratmadı - her şey ilk dört kitap kadar sürükleyici ve eğlenceli idi. Nasıl bittiğini görmek için sabırsızlanıyordum, ama aynı anda yavaşlamak istedim, bu yüzden bu kadar çabuk bitmeyecekti. Bunlar harika kitaplar!

ohugosantos

I'm so tired of Heminway discussing impotence and STDs in his over masculine rendition of what he deems to be reality.