alegozorhan5789

Orhan Gazi Aleg Gazi Aleg itibaren Dos Bocas, Ver., Meksika itibaren Dos Bocas, Ver., Meksika

Okuyucu Orhan Gazi Aleg Gazi Aleg itibaren Dos Bocas, Ver., Meksika

Orhan Gazi Aleg Gazi Aleg itibaren Dos Bocas, Ver., Meksika

alegozorhan5789

Harika bir kitap. Sanki kişiyle konuşuyormuşsunuz gibi okur. Çok fazla askeri konuşma olmasına rağmen, sizi içeri çeker ve kaybolmazsınız. Bu adamlara benzeyenlere büyük saygı duyuyorum. Onları neyin yönlendirdiğini asla anlamayacağım ama kesinlikle minnettarım.

alegozorhan5789

Jacob Jankowski'nin hayatı planlı - bir veteriner okulu ve ardından babasıyla birlikte bir muayenehanesi. Ancak özenle hazırlanmış planları, annesinin ölümü ile bir anda sonsuza kadar değiştirilir. Okuldan ayrılır ve şans eseri bir sirk trenine atlar ve bir fantezi hayatına atlar ve inandırır. Ancak sirk bir yüzü halka arz ederken, perde arkasında çok daha karanlık ve uğursuz bir dünya var. Şimdi yaşlı bir adam olan Jacob, hayatını ve henüz ne olacağını yansıtıyor. Yazar Sara Gruen kelimelerle becerikli bir şekilde çok etkileyici bir hikayeyi örüyor, yakında derinliklerinde kaybolacak ve sirk havasını soluyacaksınız.

alegozorhan5789

Son Mektubu hayal kırıklığı yarattı, çünkü yazarın karakterleri daha iyi geliştirmesini umuyordum, ama sonunda onları gerçekten derinlemesine tanımıyordum. Elizabeth en gelişmiş karakterdi, ama hayatı ve diğer ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinebilirdim.

alegozorhan5789

Suçlu, suçlu bir zevk.

alegozorhan5789

Başlık her şeyi söylüyor. Zevk almak!

alegozorhan5789

I really enjoyed this one. Lately I judge a book by how long it takes me to finish. If I manage, with three kids running around, to finish it in a few days then I know I must have really enjoyed it.. I definitely recommend it.