laisegrandizoli

Laise Grandizoli Grandizoli itibaren Fânațe 547067, Romanya itibaren Fânațe 547067, Romanya

Okuyucu Laise Grandizoli Grandizoli itibaren Fânațe 547067, Romanya

Laise Grandizoli Grandizoli itibaren Fânațe 547067, Romanya

laisegrandizoli

Harika olduğunu düşündüğümü sanmıyorum. Macera, aksiyon, aşk ve komedi ile. Bu kitap sınıftaki herkesin bu kitabı okuması gereken bir şeydir.Bu chrchter geçmeli ve birçok sorun veya çatışmayla yüzleşmelidir. kaplanlar hayvanların şövalyelerini yılan gibi yapıyorlar. Komedi genellikle ejderha ve orada bir kız olduğunda. aşk kısmı adam ve kız ile. adam onu seviyor. karakterler iki gram bir kız bir ejderha ve bir şövalye.

laisegrandizoli

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım, başlamak biraz zaman alıyor, ama sanırım Rodya'yı herhangi bir ana karakterden daha iyi tanıyacaksınız. Aksiyon dolu romanlardan hoşlanıyorsanız, bu harika bir kitap değildir, ancak insanları "tanımak" isterseniz, bu kitabı şiddetle tavsiye ederim. Aynı zamanda suçluluk, affetme, kefaret hakkında çok şey öğretir (oradaki Hıristiyanlar için), bu kitabı asla unutmayacağım. Bu kitabın iç karartıcı olduğunu bile hissetmedim. Soğuk havalarda olduğu için bunu yapmaz. Harika bir kitap, ancak ödülü almak için ilk yüz sayfa boyunca çalışmanız gerekiyor.

laisegrandizoli

This is about what I expected. It's not particularly clever (but then who can compare to Jane Austen's wit?) or exciting (you know how it's going to end). Nonetheless, it did keep me reading until the end, which says something. It is certainly fun in spots and has plenty of good SAT/GRE words.