offkr

Offkr itibaren Roknabad, Khorasan Razavi, İran itibaren Roknabad, Khorasan Razavi, İran

Okuyucu Offkr itibaren Roknabad, Khorasan Razavi, İran

Offkr itibaren Roknabad, Khorasan Razavi, İran

offkr

Bir sürü kıvrım ve dönüş içeren bir kitap. Ayrıca bu yazarın ilk kitabı. Elom olarak bilinen başka bir gezegende gerçekleşir. Bana Mağara Ayısının Klanı ile Üçüncü Türün Yakın Karşılaşmaları arasındaki bir croos'u hatırlatıyor. Ana karakterler, mamut avlayan ve tanrıça bir dinin etrafında merkezlenmiş tarih öncesi insanlardır. Erkekler ve Dişiler kimin eşleşip eşleşmeyeceğini belirlemek için bireysel testlere tabi tutulurlar. Bu törenlerden biri sırasında daha yüksek bir test, tüm insanlık için manevi bir test ve bazıları da Elom'dan başka bir dünyaya götürecek bir testtir. Akıllı bir dinozor benzeri yarış bile bu kitapta birkaç farklı kültür bir araya getirildi.

offkr

Cloud Atlas, 19. yüzyılın Adam Ewing adlı bir adamın günlüğü ile başlar. Bu oldukça bir hayal kırıklığıydı, ilk başta dilini gerçekten anlayamadım, ama dışarı çıkardığım için mutluyum. Cloud Atlas zaman içinde altı hikaye içeriyor, hepsi bir arada. Söylediğim gibi, önce Adam'ın günlüğünü okuduk, kölelik ve nasıl bir Hastalığı olduğunu öğrendik. Ancak bu hikaye sonuçlanmadan önce, Robert Frobisher'in Cambridge ve ailesinden atılan romantik bir müzisyenin romantik bir anlatısı olan Sixsmith'e mektuplarına atlıyoruz. Sonra Sixsmith'in hayatını yarım yüzyıl sonra, Luisa Rey adında bir kadının etrafında dönen bir gerilim filmi okuduk. Bu sonuca varmadan önce Timothy Cavendish ve onun Korkunç Ordeal'ı ve Aurora House olan hapishanede nasıl sona erdiğini öğreniyoruz. Ve daha sonraki Ordeals'ı öğrenmeden önce, Sonmi-451'in zırhı devraldı, burada çok muhtemel bir gelecekte bir yapımcı olarak yaşamasını söylüyor. Bitirmeden önce, Zachry'nin ipini, babasının öldürülmesinden sonra ve medeniyetlerin etkili bir şekilde sona erdiği uzak bir gelecekte kardeşinin köleliğinden sonra yaşamı hakkında dinliyoruz. Ve oradan her hikayenin sonuçlarına geri dönüyoruz. Bu kitap, tüm insanlığın bireysel yaşamlardan nasıl oluştuğunu ve karşılaştırmalı olarak kısa da olsa yaşamların aslında zaman içinde yankılanırken ebedi olduğunu tasvir ediyor. Ve bazen zayıf ve kaba, romantik ve dürtüsel, cesur ve inatçı, aldatılmış ve haksız, ayrımcı ve kullanılmış, korkmuş ve meraklı insanlar, özünde sevgi, kavga, hayatta kalma ve devrimleri olan insanlardır. Cloud Atlas herkesin okuması gereken mükemmel bir kitap. Bir kitabın verebileceği her şeyi verir: gülüyor, anlayış, empati, kalp atışları ve iyi yazılmış bir hikayenin keyfini çıkarıyor. İnsanlığı başarılı bir şekilde gösteren ve aynı zamanda umut veren bir kitap.

offkr

IS THIS A MISTAKE? Jessup's current trial has to keep his first trial unmentioned, in chap.30 Bosch reads "prior sworn testimony" of the no-longer available detective Kloster and the jury is told not to concern itself with where the testimony originated. When they are done, the judge asks defense attorney Royce if he wants any of the defense's CROSS read into the record; doesn't "cross" indicate an initial trial? Disappointed w ending. A quick, unimaginaive wrap.

offkr

Read April 2011. Reread July 2012. Reread January 2016.