jairoarruda

Jairo Arruda Arruda itibaren Windham County, CT, Birleşik Devletler itibaren Windham County, CT, Birleşik Devletler

Okuyucu Jairo Arruda Arruda itibaren Windham County, CT, Birleşik Devletler

Jairo Arruda Arruda itibaren Windham County, CT, Birleşik Devletler

jairoarruda

Jennifer Hecht, Elaine Pagels, Beate Pongratz-Leisten, Tyler Volk ve Robert Wright ile "Tanrıların Evrimi" hakkında yuvarlak masa tartışması: http: //www.youtube.com/watch? V = nBP3VN ...

jairoarruda

Feragatname: Ann Whidbey MFA programında bir öğrencimdi. Sadece, annesinin akıl hastalığının etkileriyle başa çıkmakta olan genç yaştaki bir kızın hassas, dürüst, cesur ve tatlı huylu bir hikayesi olan bu kitabı tavsiye etmemi isteyen bağlantı değil. Kulağa karanlık gelebilir ama değil; Ann, Andrea'nın hikayesini gerçek mizah dokunuşlarıyla (Joan Bauer, mizahın hayatın karanlığına ışık tutmamızı sağladığını söyledi) ve ilk buluşmada ne giyileceği de dahil olmak üzere tipik gençlik problemlerini anlatıyor. Andrea'yı düşünmeye devam ediyorum, kitabı ilk okuduktan çok sonra, ve inanacaksın.

jairoarruda

Eğer "Dövüş Kulübü" sizin için uygunsa, iyi bir okuma bulacaksınız.

jairoarruda

I hate whoever marketed this book because because of the cover / hype I'd heard around it, I resisted reading it for a few months. It was really good, though. Reminded me of Tom Rachman's "The Imperfectionists," but much better.