bosilek

Boyan Yordanov BOSILEK Yordanov BOSILEK itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Boyan Yordanov BOSILEK Yordanov BOSILEK itibaren Texas

Boyan Yordanov BOSILEK Yordanov BOSILEK itibaren Texas

bosilek

Translating...

bosilek

“Altmışlı yıllarda” büyüyen herkes için toplumdan ayrılma ve kuruluşun - uyum, aç, bırak - bir süre için oldukça romantik görünüyordu. Saçlarında büyükanne elbiseleri ve çiçeklerle yalınayak hippiler, sürekli bir ilaç akışı, özgür aşk, karadan yaşamak - sürekli kirli ayaklar ve kötü geziler, zührevi hastalık ve asla başkalarının karmaşasını temizlemek dışında Kendinize veya yeterince sıhhi koşullar altında yapılmış gibi görünen yiyeceklere sahip olmak…? T.C. Boyle, hippi yaşam tarzını çok romantikleştirmeyen dönemin bir fotoğrafını yakalar. Oldukça iyi bir hikaye ve sıcak California komün hayatının ötesinde, hikayenin çok daha ilginç hale geldiği Alaska vahşi hayatına kadar uzanıyor.

bosilek

Çizgi romanı okudum çünkü filmi beğendim. Film çizgi romandan daha akıcı, göze hoş gelen bir görsel stile sahip olmasına rağmen (çizgi roman tasarımına dayanan), Marjane'nin filmden kesilen diğer maceralarını okumaktan zevk aldım. Bu çizgi roman gerçekten İran'ın sıradan insanların yaşamlarına bir fikir veriyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

bosilek

Macera ve ilişkilerin keyifli bir karışımı. Okumak için bir öğrenciyle yarışan bir arkadaşınızla paylaşılıyor. Onlar da zevk alıyor gibi görünüyor.