duygutopcu

Duygu Top Top itibaren Kondelou, Mazandaran, İran itibaren Kondelou, Mazandaran, İran

Okuyucu Duygu Top Top itibaren Kondelou, Mazandaran, İran

Duygu Top Top itibaren Kondelou, Mazandaran, İran

duygutopcu

Kral hayranı iseniz (benim gibi) bu onun en iyi işi değil, ama eğlenceli ve hızlı bir okuma.

duygutopcu

Bu nispeten hafif bir kitaptı. Sizi başınızın üstüne fırlatan ahlaklı nazik bir fantezi. Genç adamın sevgilisi için bir eşya alma yolculuğu kesinlikle yeni bir başlangıç ya da nihai amaç değildir, ancak yolculuğun kendisi benzersiz macera ve ilginç karakterlerle doludur. Özellikle alt parsellerin ve karakterlerin nasıl bir araya geldiği ve bir araya geldiği hoşuma gitti - en azından bir keresinde unutmuş olduğum bir karakterdi. Yine de, bir kez bittiğinde, hiçbir şey gerçekten benimle kalmaz. Çok hafif ve kabarık. Muhtemelen daha genç bir set için iyi bir hikaye.

duygutopcu

Bu kitapların yaklaşık 20-25'ini okudum. Onları beşinci ve altıncı sınıfta okudum. Bunları okumak istediğini şiddetle hatırlıyorum çünkü havalı görünüyordu ve ablam bunlardan birkaçını okudu. Kütüphanemizin küçük bir ekranı olduğunu hatırlıyorum ve okulda aldığımız kitap kataloglarından da çok şey aldım. Kitapların kurulumunu en kuvvetli hatırlıyorum; her kitap kulübün ve üyelerin her birinin açıklanmasına başladı. Ayrıca kapakları da hatırlıyorum.

duygutopcu

Anne ve 2 kızı. Kocanın bir ilişkisi vardı, MD kızı bir ilişki yaşıyordu ve uyuşturucu kızı hamile kalıyor. Hepsi iyileşmek ve birlikte katılmak için Connicut'a gider. Onu çok sevdim!!

duygutopcu

Bu kitapların sağlıksız büyük koleksiyonumdan favorim bu. Tüm makaleleri unuttuğumda beklerim ve tekrar okuyabilirim. : P

duygutopcu

Kalmia latifolia çalı küçük bir kuş gerçekten güzel kapak sanatı, ama ne yazık ki bu kitap hakkında en davetkar şey hakkında. Yazar yazabilir - akıllı, teknik olarak sağlam, iyi yapılandırılmış ve düşündürücü. Sorun şu ki, hem konu hem de karakterlerden esinlenen düşünceler, "Tüm bu sinir bozucu öldürmek için en iyi yol ne olurdu * ^ $ @ &% !!!!!" ve "Ne kadar sürede bitirip daha az iç karartıcı bir şeye geçebilirim?" Tabii ki, her karakterin hoş olması gerekmez, ama biri bile olamaz mı? Tabii ki, sosyal / ahlaki konular literatüre aittir, ancak okuyucularınız yarı yolda durduysa ve kendilerini en hızlı şekilde yapmanın yolunu bulmak için üzüntüyle uzaklaşırsa, yazınızla hangi fikirleri etkilersiniz? Bu yazar benim olacağımdan daha iyi bir yazardır, ama biliyorum ki bile, okuyucunuzu yol boyunca bir veya iki kez gülümsetmenin zarar vermediğini biliyorum.

duygutopcu

James Patterson'dan harika çalışmalar. Bu kitabı indiremedim. Diğer işinden çok farklı ama gerçek bir sürükleyici ve ilgi çekici bir hikaye !!!! Çok etkilendim!!!

duygutopcu

An overview of my formal education to date in a nutshell with a sprinkling of quantum cryptography for fun. While each chapter is full of information I did not sense a cohesive braiding of the theme topics, perhaps it was not the plan, but I was disappointed in this omission.