amitest

Chantal De Kock De Kock itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Chantal De Kock De Kock itibaren Texas

Chantal De Kock De Kock itibaren Texas

amitest

Burada birkaç gerçekten iyi / gerçekten komik şiir var, ama aynı zamanda birçok par.

amitest

Amatör bahçıvan için iyi kısa ama iyi resimli referans kitabı.

amitest

(İnceleme aslen Alexa Loves Books'ta yayınlandı) Rick Riordan kalbimi mitolojiye dayanan başka bir dizi ile tekrar ele geçirdi - sadece bu sefer, tanrı ve tanrıça çeşitlerimiz için Mısır'a çarptık. Kitabı ilk gördüğümde ve Mısır mitolojisine dayandığını duyduğumda, muhtemelen Percy Jackson ve Olimpiyatçıların bir devamı ya da tamamen benzer bir şey olacağını varsayıyordum, bu yüzden beğenmemeyi bekliyordum. Artık Rick Riordan'ın çok parlak bir şey bulma ve beni uçurma yeteneklerinden şüphe etmediğim bilinmesine izin ver. Kırmızı Piramit, Mısır mitolojisini bazı karakterler ve hikaye yayları için çağırsa da, Percy Jackson serisinden farklı bir şekilde yazılmıştır. Bazı önemli farklılıkların kısa bir listesini yapmama izin verin: (1) Sadece bir ana kahraman (la Percy) yerine, bu kitap bir erkek ve kız kardeşi ekibi, Carter ve Sadie Kane'yi içeriyor. Şimdi, ikili olmaları dışında, bu kitap için tamamen yeni bir aile dinamiği devreye sokuldu. (2) Mısır tanrıları bu kitapta rastgele dolaşmıyorlar. Elbette, bazıları kendi alanlarında var, ancak sadece Dr. varoluşuna bırakılır. (3) Yunan tanrısı ve ölümlü bir annenin çocuğu olan Percy'den farklı olarak, hem Sadie hem de Carter kitabın başında ölümlüdür. Yine de birkaç benzerlik vardır: (1) Çocuklar, Amerika Birleşik Devletleri'nde, yararlı olduğu kanıtlanabilecek Set ve toplanmayı izlemeye çalışan gelişigüzel bir yolculuğa çıkarılır. Kulağa tanıdık geliyor mu? (Yıldırım Hırsızı, Titan'ın Laneti ve Labirent Savaşı'na bakın.) (2) Serqet (Akrep tanrıçası), Sobek (Timsah tanrısı) gibi birkaç küçük tanrı şeklinde büyülü düşmanlarla karşılaşırlar Sekhmet (Aslan tanrıçası). (3) Başlangıçta daima hain olan ve sonunda hain olan iyi bir ilişki içinde olan birisidir. Neyse ki senin için kim olduğunu söylemeyeceğim. Rick Riordan yine beni gerçeküstü, duygusal bir deneyime dönüştüren büyüleyici, macera, aksiyon ve mitoloji masallarıyla büyülemeyi başardı. Birkaç saat içinde Kızıl Piramit'ten geçtim; Aynı şeyi Throne of Fire (3 Mayıs'ta çıkacak ikinci kitap) ile yapacağım. Bunu fantezi ve mitoloji hayranları için tavsiye ederim; hem orta sınıf okuyuculara hem de genç yetişkinlere uygundur.

amitest

3. seviye! Ben bir "Kendinden Emin Okuyucu "yum!

amitest

Zor. Aynı yazarın diğer serilerindeki bazı karakterler kadar hoş değil.

amitest

Daha önce Bayan Gore'un birkaç zinesini okumuştum ama bunun bir kopyasını aldığımda bunları ona bağlamamıştım. Ben ne bekliyordum emin değilim ve bu tür bir duygu bir araya geldi .. Rüya gibi ve havadar muhtemelen bu kitabı anlatmak zorunda tek kelime.

amitest

Bir Harvard Business Review makalesine dayanarak, kavram makalenin popülerliğinden yararlanmak için tam uzunlukta bir kitaba dönüştürüldü. Öncül, kabus iş deneyimi olan herkes için ilginç ve ilgi çekicidir - göt deliklerinin çalışma ortamında / üzerinde ne gibi etkileri (ve maliyeti) vardır? Hızlı, kolay okunur, ancak sonuçta çok tatmin edici değildir. Çok sayıda kötü davranış fıkrası vardır, ancak kuruluşların ve insanların bu kötü huylu bireylerle nasıl başa çıkmaları gerektiği konusunda gerçek bir çözüm yoktur. Bir kuruluşun maliyetinin ne kadar kötü olduğunu ve insanların maliyetlerini ölçmek konusunda ilginç bir noktaya değinmeye başlar, ancak daha sonra yapmamaya bir örnek olarak bir pislik tutmanın iş için iyi olduğunu iddia eder. Son olarak, yazar, kendi davranışını nasıl değiştirmeye çalıştığına dair hiçbir açıklama olmadan, tam bir pislik olduğu zamanları ilişkilendirerek kendi (zayıf) argümanlarını zayıflatır. Nihayetinde yardım edemedim, ama göt deliklerinin görgü kurallarının ve görgü kurallarının genel çöküşünün bir ürünü olduğunu ve toplum olarak insanların iyi huylu, ısrarlı bir "eşek" -güzellik "olmazdı. Alt satır: Eğer konuyla ilgileniyorsanız, makalenin bir kopyasını bulun ve kitaba yatırım yapacağınız zaman ve paradan tasarruf edin.

amitest

** spoiler uyarısı ** Kızını üniversiteye sürerken kendisi ile ne yapacağını merak eden bir kadın hakkında. Çocukları üniversiteye gittiklerinde herkes üzülürken bu kadın gerçekten sersemletilir. Tüm dünyasının kızına bu kadar sarılıp sarılmadığını merak ettim, kızı okuldayken bütün gün ne yaptığını. Sanırım böyle insanlar var ama dedikleri gibi sadece sıkıcı bir insan sıkılıyor.

amitest

Hayatta nereye gittiğinizi bilmiyorsanız, bu kitabı okuyun. Neredeyse çantamı paketledim ve yazarın yaptığı yerlere kaçtım. Kendimi ilham ve daha iyi hissettim. Bir kadının İtalya, Hindistan ve Endonezya arasında yaptığı bir yolculuğu anlatıyor. Çok sıkıcı olmayan aşırı dini bir şekilde çok manevi bir kitap. Sahip olduğunuz şey için minnettar olmanıza yardımcı olur ve hiçbir şey yoksa, onu bulmanıza yol açar. Harika kitap!

amitest

Hikaye anlatımı ve yapının zaferi. Okumak için bir zevk!

amitest

This book was the sequel to "Something Borrowed" which I went and bought the movie today. This book wasn't nearly as good as the first one.

amitest

I liked this book, or as I would like to say, I don't regret reading it. Its one of those books that has you on the cusp of thinking "this is such an interestingly amazing specimen" or "what the hell is this crazy s***". Either way, its a bit out there, but not too much, in terms of having stories told. Its is like having thoughts told, random, unedited, honest thoughts from right inside the person's head, and their mind is a cynical, bitter, and a bit of an of asshole-ish one. Things are unchronological, you don't even know if there's a story, but you know these are his experiences, and ALL this, is what he feels. It can be undoubtedly compared to the way Catcher in the Rye is told by Holden Caulfield. He is a biased, self-absorbed, stoic, effed up in the head, narrator. But he's hurt even though he hurts himself and is a bastard for hurting others. Just like Holden Caulfield, he feels isolated even though he has psychologically built invisible steel around himself to shield himself out from others. Yet, at the same time, you can't stop yourself from feeling your heart break like his. You can't help but envision him standing there, a bit shellshocked, broken, naked, and vulnerable, with the pieces of his glass heart shattered all over the floor, pretending its not there. You can tell his guy has some serious issues, particularly with pain and hurt. And that for much of his problems he doesn't deserve a dime of pity. He can't face pain, ever, ---its his biggest fear. He can't stand it in himself, so he hurts others, all the girls he dates, which he actually purposedly does just to scar them and twists their hearts. He even does it to himself, in a sick way to kind of beat others from the punchline. He hurts the girl he loves because he knows that because he does love her, she is capable of hurting him. So he hurts himself before she ever has a chance to do it. Its because he loves so deeply, not just people, but many things, that he tries even harder to be a son of a bitch. And over time, you can't help but find you have a little love for him too, just a little bit, mulling around and some hiding corner of yourelf. At one part of the book you do almost love him, for his open sensitivity and damned bitter wit, and romantic cynic that he is.