girard

David Girard Girard itibaren Bokajan, Assam 787061, Hindistan itibaren Bokajan, Assam 787061, Hindistan

Okuyucu David Girard Girard itibaren Bokajan, Assam 787061, Hindistan

David Girard Girard itibaren Bokajan, Assam 787061, Hindistan

girard

Bu kitap, Bay Cook'un bazılarından okuduğum kadar iyi değildi. Ortada bir tür sürüklendi.

girard

Bu, benim için belirsiz nedenlerden ötürü bir roman olarak yanlış karakterize edilen, okumaya değer bir anıdır. Kara kurgu arıyorsanız, Carlotto'nun diğer eserlerini okuyun. Carlotto'nun sürgünler arasındaki yeraltındaki yıllarının gerçek hayat (ve çok noir) öyküsü için (belki de solcu siyaseti nedeniyle) işlediği bir suçtan mahkum edildikten sonra bu kitabı okuyun. Özellikle hareket etmek bana göre Paris ve Mexico City'deki solcular arasındaki yaşam tanımları.

girard

insanların farklı kültürlerden, dünyadan ve yaptıkları işe dayanarak ne yediklerini görmek harikaydı. Brezilyalı bir balıkçı günde yaklaşık 5000 kalori yiyor ama onu dışarıda bırakıyor. İyi kitap, güzel resimler ... Garip olduğunu biliyorum, ama önlerinde yedikleri tüm yiyecekleri göstermenin biraz israf olduğunu düşündüm. Zavallı ülkelerde bu yiyecekler bozuldu diye düşünüyorum. Bunu düşünen tek kişi ben olabilirim, ama sadece söylüyorum.

girard

Mükemmel

girard

Gory good reading! This book began my love affair with PZB! This story got under my skin, entered my bloodstream, and infected me with its very essence!