timjockel

Tim Jockel Jockel itibaren 8651 IJlst, Hollanda itibaren 8651 IJlst, Hollanda

Okuyucu Tim Jockel Jockel itibaren 8651 IJlst, Hollanda

Tim Jockel Jockel itibaren 8651 IJlst, Hollanda

timjockel

Hoşuma gitti çünkü kitapta bir bükülme vardı ve ne olacağını asla düşünemezdiniz. Bu kitabı birine tavsiye ederim ama anlamak için ilk kitabı okumanız gerekir.

timjockel

her zaman favori. kaç kez okuduğumdan bile emin değilim. Birçok.

timjockel

Lyra, çocuklarını şeytani bir amaç için çalan yetişkinleri gizleyen Gobblers'ın planlarını yok etmek için yola çıkan cesur, takdire şayan bir çocuktur. İnce bir paketin hafifçe paketlenmemiş olması gibi, bu hikaye arızayı biraz açığa çıkarır ve gizemin nereye götürdüğünü keşfetmeden önce okuyucuya daha lezzetli ekmek kırıntıları verir. İyi yazılmış ve sofistike temalarla ve kelime seçimi ile okuyucunun aklına saygı duyan gerçekten tatmin edici bir hikaye.

timjockel

çok etkilendim. Ben çeşmenin ilk koleksiyonu, kıçını tekmeledi.

timjockel

Soru ile ilgili bir roman yazdığı için Dennis O'Neil'e destek. Tüm Steve Ditko kreasyonları gibi, Soru büyüleyici bir karakterdir - karmaşık bir dünyada boş bir sayfa. Belki bir gün cesur biri de Bay A romanı yazar. Asla bilemezsin. Ve bu beni meraklandırıyor: Herhangi bir süper kahraman çizgi romanına dayanan bir kitap yazmak isteseydin, ne seçerdin? Lois Lane? Gece hemşiresi? Kıyamet Devriyesi mi? Alt 5ive? Zaten çok sayıda Batman ve Örümcek Adam romanı var. Rüşvet yığınına eklemeye gerek yoktur. Bir seçim yapıldığında, sanırım bir Kamandi romanı yazardım. Neden olmasın? Dünyadaki son çocuğun bile küçük bir aşka ihtiyacı var. Tam inceleme burada: http: //superheronovels.com/2010/06/07 ...

timjockel

Bu kitabın hafife alınması.

timjockel

Başından beri sevdim! Ben bitene kadar bırakmadım. Bu kitap, gerilim, eylem, tehlike ve hatta mizahla doludur. Bunu kurgu ya da sihirli hikayeleri seven herkese öneririm.

timjockel

Kitaba çok aşık olduğumu söyleyemem - anlatıcıyı sinir bozucu buldum ve neredeyse kitabı birkaç kez indirdim. Kısa kitabı bitirmek bir haftadan fazla sürdü, benim için çok uzun bir zaman. Birkaç kahkaha dolu anlar ve oldukça esprili bir kelime oyunu vardı, ama çoğunlukla kitap beni soğuk bıraktı.

timjockel

This was my first Danielle Steel novel and it started my collection. I cried all through it and my friends wondered why i couldn't put such a sad book down. It was worth every moment.

timjockel

What an exciting ride! Once I started this book, I couldn't stop. It's rather short so within one day, I was excited, disgusted, shocked, and hopeful.(not neccessarily in that order). I've always suspected that this is the real face of pologmy. A system calculated by men to enslave women in the name of religion.