kimmiji

123 1234 1234 itibaren Rahband, Mazandaran, İran itibaren Rahband, Mazandaran, İran

Okuyucu 123 1234 1234 itibaren Rahband, Mazandaran, İran

123 1234 1234 itibaren Rahband, Mazandaran, İran

kimmiji

İlk başta, The Cider house Rules'u okumayı hayal ettim, çünkü yıllar önce filmi gördüm ve nefret ettim. Kürtaj ve ilaç bağımlılığı ve Charlize Theron? İyi değil! Çok şükür kitabı okudum! Bu kitabı inanılmaz derecede ilgi çekici ve eğlenceli hale getiren filmde tamamen eksik olan çok fazla arsa noktası vardı. Kesinlikle hayat yanlısı bir okuyucu olarak, Dr. Larch ve onun için durduğu her şeyden nefret edeceğime emindim. Bununla birlikte, Irving karakteri ve karakterin ideallerini öyle bir şekilde sunar: Sadece Karaçam'ı sevmekle kalmadım, Lord ve Şeytan'ın çalışmalarındaki konumunu anladım ve hayran kaldım. Irving'in kürtajla ilgili alternatif görüşleri okuyucu için erişilebilir hale getirme yeteneği, yine de okuyucunun kendi kişisel görüşlerini korumasına izin veriyor. Benzer şekilde, şimdi kitap üzerinde düşündüğüme göre, Irving'in tüm kitabını bunlara dayandırmadan, hayat yanlısı / seçim yanlısı temalar etrafında bir hikaye oluşturabildiğinin farkındayım. Bu Irving'in okuduğum ilk romanıydı ve şimdi çalışmalarının daha fazlasını okumayı dört gözle bekliyorum.

kimmiji

İlginç. Yazar, VIII. Henry'nin Kral olmadan hemen önce 1509'da İrlanda'da gerçekleşen iki cinayetin yazdığını yazıyor. İrlanda hala bağımsızdı, Krallar ve klanlar tarafından yönetiliyordu. Avukatlara ve yargıçlara Brehon deniyordu ve bu hikayede yargıç bir kadın. Statü ve güç bakımından sadece Kral'ın ikincisidir. Hikaye iyiydi ve karakterin cinayetleri çözmesi ilginçti, ama bana en çok hitap eden şey İrlanda'daki kadınların birçok bakımdan erkeklere eşit olmasıydı. İngiliz yasaları İrlanda yasalarına dönüştükten sonra kadınlar bu hakları kaybetti. Tarihsel kurgudan hoşlanan kadınlar, özellikle okurlar için bunu tavsiye ederim.

kimmiji

Bu kitabı gerçekten sevdim, İyi tanımlanmış ve herkesin bir amacı vardı, anlık şehvet / aşk aşırı rahatsız edici değildi ve hikaye iyi akıyor, sonunda Val'in ebeveynleri için üzüldüm. Gerçekten gerçekten sevdiğim bir başka düşünce, seks sahnelerinin nasıl yapıldığıydı, genellikle sevdiğim kombinasyonda değiller, ama bu aşkta nerede olduklarını, bu yüzden mutluyum.

kimmiji

i have yet to read a book by Katrina Strauss that I haven't enjoyed. LOVED IT.

kimmiji

Well I actually read the Spanish version first but since I can't find it... This is the book that got me hook reading and I have no idea why. I normally hate complicate story lines in which I have to remember who said what when and where (drives me insane), but I found my self fascinated by it. i would keep on trying to figure out what they were going to do next and I was always wrong. Honestly a great book, although it took me about 3 years to get around reading it and if it weren't for the hurricane that left me without electricity for 3 days I would have never read it (like I say I didn't really like reading until I finish this book). P.S. DO NOT MESS WITH THE AES SEDAI!