canstermeat

Anthony Korol Korol itibaren Kharar, Punjab 140301, Hindistan itibaren Kharar, Punjab 140301, Hindistan

Okuyucu Anthony Korol Korol itibaren Kharar, Punjab 140301, Hindistan

Anthony Korol Korol itibaren Kharar, Punjab 140301, Hindistan

canstermeat

Çalışanlarımı görmek insanlar. Bu kitap paramı kazandım. Ve hatta bu beni bir aptal gibi gösteriyor ki aldım ve umrumda bile değil.

canstermeat

Tüm anı skandalın "anı" nın doğruluğunu çevrelemeden önce "Milyon Küçük Parça" okudum. Kitabın% 100 doğru olmadığı bilgisini elde etmeden önce bile, gerçek hayattaki uyuşturucu ve alkol rehabilitasyon programlarının nasıl olduğuna dair aşırı dramatik ve gerçekçi olmayan bir açıklama olarak buldum. Kitaptaki birçok sahnede Frey kendini ağırlaştırıyor ve hatta bazı bölümlerde uyuşturucu bağımlısı olma deneyimini yüceltiyor gibi hissettim. Uyuşturucu bağımlılarını kaba ve sağlam, bir kereden fazla blokta olan insanlar olarak tasvir etti. Bunun kesinlikle bir gerçeği olmasına rağmen, diğer tarafı Rehab'ın ziyaret etmek için inanılmaz üzücü bir yer olmasıdır. Beyin kimyası, yaşam deneyimleri ve şanssızlıkları nedeniyle kendilerini kabul etmekten başka seçenek veya seçenekleri olmayan kayıp ruhlarla doludur (İnsanlar nadiren gönüllü rehabilitasyona sahiptir, genellikle onları oraya götürmek için ciddi bir "kaya dibi" alır.) Frey'in kitabı, kitabı sular altında bırakan sansasyonelliği dışlamış olsaydı çok daha güçlü olurdu, bunun büyük bir kısmı onun garip tarzında temsil edildi (dramatik etki için bir kelime cümlesi.) Skandal ortaya çıktıktan ve Frey'in kitabı kurgusal olmayandan daha az olduğu anlaşılırsa, hemen tepkim üzüntü oldu. Bunu, Frey'in bağımlılığından gerçekten kurtulamadığı anlamına geliyor, çünkü bağımlıları kurtarmak için 12 adımlık programın dördüncü adımı "kendimizi araştırıcı ve korkusuz bir ahlaki envanter yapmak". Bu kitap, Frey'in hâlâ yapacak bazı çalışmaları olduğu düşüncesidir. (Hepimizin bir kitap yazmadık değil.) Olumlu bir notla bitirmek için, "Milyon Küçük Parçalar" ın bazı insanlara bağımlılıklarına tedavi aramaya çalıştığını söyleyeceğim. ve birisini motive edebilecek her şey, sebebi ne olursa olsun değerlidir. Yeni düşünceler: Başka bir iyi okuyucu tarafından Frey'in rehabilitasyondayken 12 adımı izlemeyi reddettiği konusunda uyarıldım (bunu hatırlıyorum .. kitabı okuduğumdan beri bir süredir.) Anı doğruysa hikaye, ben Frey için empatik bir bravo göndermek ve onu kendi programı tasarlamaya teşvik ediyorum .. Ancak bu böyle değil ve ben sadece Frey AA ve 12 adım programı dışında bir şey başka bağımlılar için sahte vaat olarak görebilirsiniz onları şeytanlarından "iyileştirecek". Ne yazık ki, şimdiye kadar, insanların çoğunluğu için, 12 adımlık program uzun vadeli iyileşmenin tek başarılı yoludur ve Frey'in bu süreci geçersiz kılması insanları bu yoldan uzaklaştırmaktan başka bir şey yapmaz.

canstermeat

Paris'teki gurbetçi yazarları (Lost Generation) incelediğimde bu kitabı okudum. Rue du Jacob'un en şaşırtıcı küçük kitabevini buldum; Le Petit Prince kitabeviydi. Bu kitapla ilgili sevincini benimle paylaşan bir arkadaşım Spielman için fotoğraf çektim.

canstermeat

Either this hadn't been translated yet when I was in college or it was really hard to find, but I was stuck reading it in French. There's nothing like trying to parse euphemisms for the clitoris in a foreign language. It's a fantasy-esque story (sort of) of what all-female community might look like, like a more obtuse, abstract version of Joanna Russ's book The Female Man, which I suspect it inspired. It's interrupted every so often with lists of mythological heroines' names. Sometimes a little self-indulgent, but that may also be the point. Really fierce.

canstermeat

one of the best books I've ever read

canstermeat

I'm really fascinated by this region. I've read a few books now in an attempt to really nail down an understanding of what happened during the conflict and why. Although this was an excellent book, I still don't entirely understand the nature of the divisions between each group though it's getting a bit clearer. Perhaps I'm just slow (my brain feels like mush these days), but I don't think I'll really be able to get it until I visit and spend some time there. Another thing that struck me is how dictatorships always seem to rise under the same conditions and are perpetuated by the same type of thinking. You'd think we'd be able to prevent them by now, but I suppose that's much easier said than done when there are always people who benefit greatly from such regimes.

canstermeat

This was one of the 2001 RUSA Notable Books winners. For the complete list, go to http://www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus...

canstermeat

What I learned from this book: dragons are awesome.