karencha916

Karen Cha Cha itibaren Tekapo Military Camp 7999, Yeni Zelanda itibaren Tekapo Military Camp 7999, Yeni Zelanda

Okuyucu Karen Cha Cha itibaren Tekapo Military Camp 7999, Yeni Zelanda

Karen Cha Cha itibaren Tekapo Military Camp 7999, Yeni Zelanda

karencha916

Bu kitap, ister beğen ister istemez Amerika'dır; Edebiyat hakkında konuşurken bunun bir başyapıt olduğuna inanmama rağmen hoşuma gitmiyor. . .

karencha916

Conroy'un en büyük kitabı! Güldüm, ağladım, geç kaldım ve bırakamadım. Bununla birlikte, uzun bir okuma, neredeyse bazı bölümlerdeki ilgili öyküler koleksiyonu gibi, ancak kelimelerin gücünü neredeyse zorlaştırıyor.

karencha916

Bu roman benim favorilerimden biri! Çok canlı ve sevimli bir kahramanla geleneksel Külkedisi hikayesinin harika bir yeniden anlatımı. Büyü ve macera ile dolu ve her birimizin kendi kaderimizi kontrol etmek için sahip olduğu güç hakkında harika dersler veriyor.

karencha916

The title was the best part about this book. While the individual vignettes about the women were interesting, the book was written in a very dry, academic manner. It felt like I was reading a college textbook in a Women's Studies class. It appeared to be very well researched, and I liked that the author included women of many races and cultures throughout the ages. She did not include any women athletes at all, which I thought was odd.

karencha916

I've developed a new fear of mushrooms! Wonderful, creepy, story that would be a great read on a chilly, October night in rural New England.