tylerdolan

Tyler Dolan Dolan itibaren Colonia Friesland, Paraguay itibaren Colonia Friesland, Paraguay

Okuyucu Tyler Dolan Dolan itibaren Colonia Friesland, Paraguay

Tyler Dolan Dolan itibaren Colonia Friesland, Paraguay

tylerdolan

Evet, KOLAY ENTIRE hayatımda HİÇ okuduğum EN İYİ romanlardan biri. Son zamanlarda bunu çoktan söylediğimi hissediyorum ama bu çok doğru. Orada zamanınıza değer sooo olacak çok iyi kitaplar var ve bu kesinlikle onlardan biri. Hikayenin belirlendiği dünya, bizimkine çok benzeyen bir dünya. Tek fark, belirli renkli yeteneklere sahip olan farklı renkli gözlerinden haberdar olan Graced'in olmasıdır. Bununla birlikte, onlar için korktukları için genellikle normal insanlardan kaçınırlar. Katsa inanılmaz bir karakter. Öldürüldüğünde azizdir ve amcası Kral tarafından teklifini yapmak için kullanılır. Dürüst olmak gerekirse o neredeyse herkese popo tekme nasıl olabilir sevdi. Git kız gücü! Haha. Amcasının onu kullandığı şeye rağmen doğru olanı yapmaya çalışır ve hatta işi insanların yaşamlarını iyileştirmek olan bir Konsey bile kurar. Yaptığı işe son derece sadık ve yakın müttefiklerine güveniyor. Karakterindeki tek kusur onun inatçılığıdır. İlk başta, iyiydi çünkü herkesin inatçı bir çizgisi var ama durmanız gerektiğinde, durdunuz ama Katsa değil - o sadece devam ediyor. Ve evlenme ve çocuk sahibi olma konusundaki isteksizliği benim için gerçekten akrabalıydı çünkü ben de evlenmek istemiyorum. Artı, çocukları sevmiyorum. Küçük çocuklar gibi. Bana zarar verme, şimdi! Katsa'nın sevgilisi ve arkadaşı xD Po, etrafındaki şeylere çok duyarlıdır. Katsa'nın, onunla övgüye değer olan kadınsı tarafını ortaya çıkarabilir. :) Bana göre Po, Katsa'nın diğer tarafı gibi ve birlikte iyi geçiniyorlar. Ayrıca her zaman bir artı olan eşek tekme olabilir. :) Genel olarak, Graceling harika bir okuma ve son derece bağımlılık yapar. Ateşin ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum - elbette beklettiğimde! Hahaha. Bu kitabı fantezi ve romantizmden hoşlanan herkese tavsiye ederim.

tylerdolan

Bu kitap yaklaşık 2 köpek, Zippity ve George, birbirlerini sevmedi. Ama sonra zippity kayboldu ve George onu buldu. Bu kitapta çok komik resimler vardı.

tylerdolan

herkesin bu kitabı italyanca okuyamayacağını biliyorum, açıkçası ve kuşkusuz, çeviri (Auschwitz'de hayatta kalma) biraz düz buldum. ama çok güzel, çok derin, çok üzücü, çeviri adalet yapmasa bile herkes yine de okumalı. çünkü okumayı hak ediyor (ve talep ediyor).

tylerdolan

Sonuçta düz düşen ilginç bir öncül. İlk yarıda bu kitapta yakalandım. İşler parçalanmaya başladı ve diğer arsa noktaları sadece fırlatıldığında gelişmemiş kalan çok fazla şey vardı. Keşke daha güçlü bir kitap olsaydı.