ohjinsu

Esse Oh Oh itibaren Bera, Pahang, Malezya itibaren Bera, Pahang, Malezya

Okuyucu Esse Oh Oh itibaren Bera, Pahang, Malezya

Esse Oh Oh itibaren Bera, Pahang, Malezya

ohjinsu

ORİJİNAL OLARAK YAYINLANMIŞTIR: http: //escapetowonderland.org/2011/06 ... Kötü Kızlar Ölmez'i okuduğumda, bittiği için daha fazla kitap olacağını düşünmemiştim, hiç yoktu çekişme. Başka bir kitap çıkacağını görmek beni çok heyecanlandırdı. Roller Kötü'den Lanetli'ye geçiyor gibiydi ve Alexis şimdi bir hayaletle yakalanan ve Kasey'nin onu kurtarması gerekiyor. Kişinin kafasında gerçekten neler olup bittiğini görmek ve hayaletin onları nasıl manipüle ettiğini görmek, Bad Girls Don't Die'da bulamadığınız tüm bu sorunlara neden olmak güzel. Hikaye çözüldüğünde ve daha fazla sır açığa çıktığında kitabın tamamında uçurumdaydım. Alexis bir asi ama karakteri çok büyüdü ve onun için çok daha fazlası var. Kasey'nin bir hayaletle uğraşmasından o kadar endişelenmişti ki, Aralt adında bir hayaletle olacağını asla düşünmemiştim. Onunla Carter arasındaki ilişkinin nasıl büyüdüğünü görmek hoşuma gitti. Her ikisinin de birbirlerini ne kadar önemsediğini ve ne olursa olsun ne kadar uğraşmak istediğini anlayabilirsiniz. Hikayede büyük bir rol oynar, ancak kesinlikle odaklanmaktan uzaktır. Bence onsuz Alexis her şeyi atlatmaya çalışırken daha kötü olurdu. Çok fazla karakter tanıtıldı ve bir hayalet yüzünden olsa bile, farklı insanların bu kadar farklı bir karışımını görmek harikaydı. Alexis ve Megan çok yakınlaştılar ve şimdi en iyi arkadaş oldular, ama Megan son hayalete bağlandığından ve Alexis için daha fazla soruna neden olmayacağını söyleyebileceğinden belki de iyi bir şey değil. Kitabın son üçte birinde çok şey vardı. Açılan tüm sorular şimdi cevaplandı ve sizi şaşırtan başka birçok şey buluyorsunuz. İçinde o kadar kaybolursun ki, her şeyin önünüzde açılmasını izliyormuş gibi hissediyorsunuz. Ve bir sonraki kitabı okumak için sizi endişelendiren çok daha fazla soru kaldı. Aralt'a ne oldu? Megan ve Alexis arasında ne olacak? Carter ve Alexis? Alexis iyi olacak mı? Ve sonunda tam olarak ne gördü ve ne ortaya çıkacak? Zaten üçüncü kitapta ellerimi almak için kaşınıyorum ve bunu bitirmek için çok üzüldüm. Bu serinin kapaklarını çok seviyorum. Çok güzeller ve nasıl bu kadar basit olduklarını. Kız bana yine de sürünür verir. Kötülük gibi görünüyor ve sahip olabileceği gibi, hayaletin kızları nasıl etkilediği, onları kötü şeyler düşündürüp yapmalarından öyküye uyduğunu düşünüyorum.

ohjinsu

Muhtemelen bir beş yıldızlı rating hak etmiyor ama onu sevdi. Zombi / kıyamet sonrası kurgu hayranları zevk almalıdır. Bence yetmişli yıllarda yapılan bu kitaba dayanan büyük bir BBC mini serisi vardı.

ohjinsu

Bu dizideki tüm kitapları çok sevdim. Kesinlikle okumaya değer kitaplar. Kitapları bitirdiğimde, güzel karakterleri ve yerleri terk ediyordum. Kitaplar eski dostlar gibi olmuştu.

ohjinsu

Bu kitap başlangıçta Marathi dilinde yazılmıştır. Kitabı Satın Almak İçin Lütfen nbcindia.com adresini ziyaret edin veya aşağıda verilen bağlantıyı tıklayın: http: //www.nbcindia.com/Description ....