smithjoshua

Joshua Smith Smith itibaren Ysceifiog, Holywell, Flintshire CH8 8TA, İngiltere itibaren Ysceifiog, Holywell, Flintshire CH8 8TA, İngiltere

Okuyucu Joshua Smith Smith itibaren Ysceifiog, Holywell, Flintshire CH8 8TA, İngiltere

Joshua Smith Smith itibaren Ysceifiog, Holywell, Flintshire CH8 8TA, İngiltere

smithjoshua

Bu diziyi Junior Lisedeyken okudum ve SEVDİM! Unfortunatley, bu günlerde birçok genç yetişkin serisinin aksine, bu gerçekten yetişkinlere iyi tercüme etmiyor. Hikaye, hedeflendiği yaş grubu için harika. Üç Kitaptan bu yana takip ettiğimiz domuz yardımcısı Taran, biyolojik ebeveynlerinin kim olduğunu öğrenmek için yola çıkar. Yolculuğu boyunca birçok yeni arkadaşla tanışır ve Prydain ülkesinde büyük bilgelik ve savaşçı becerileriyle birçok sorunun çözülmesine yardımcı olur. Dizideki diğer hikayelerden farklı olarak, bu kitaptaki maceralar biraz daha az uysal görünüyor. Bu kitabın oldukça yavaş ilerlediğini ve hikayenin gerçekten fazla ilerlemediğini söyleyebilirim. Yine de diziye devam ediyorum, çünkü gençken beni gerçekten etkilediğini hatırlıyorum. Umarım, son kitabın içinde daha heyecan verici hikayeler olacaktır.

smithjoshua

Sıkılmış, sıkılmış veya yorulmadan 1.700 sayfalık büyük boyutlu sayfa okuyun. Dmitriy, Evan ve Alexi arasında, bu destansı sınırsız sadelik ve sınırsız acıyla çalışır. Okurların Rus edebiyatına olan sevgisinin sırlarından biri, Tolstoy, Dostovsky, Chekhov ve Gorky'nin akış şemasının kaşıkla acı vermediği, ancak kelimelerle özdeşleştiğinizi ve kendinizi kahraman gibi olduğunuzu sanıyorsunuz. Evan'ın ateizminin nedeni hakkında konuşmasının özel kısmı ve Ivan'ın Alexei'ye söylediği kıdemli müfettişin oyunu olan bir sonraki kısmı. Bu bölüm edebi bir dönüş ve Dostovski romanda yazmamış olsaydı yeterli olurdu.