franciscocatao

Francisco Cat Cat itibaren Sarai Narotam, Uttar Pradesh 206124, Hindistan itibaren Sarai Narotam, Uttar Pradesh 206124, Hindistan

Okuyucu Francisco Cat Cat itibaren Sarai Narotam, Uttar Pradesh 206124, Hindistan

Francisco Cat Cat itibaren Sarai Narotam, Uttar Pradesh 206124, Hindistan

franciscocatao

Bu kitap çok tatlıydı ve ilk bölümde beni bağladı. Hikayelere ve karakterlere ilgi duydum ve genç bir çocuğa tavsiye etmek için yeterince temizdi. Oldukça tahmin edilebilirdi, ama can sıkıcı değil. Bu masalın nasıl ortaya çıktığını görmek için sabırsızlanıyorum.

franciscocatao

Bu roman Hindistan'da işçi sınıfını işverenini öldürerek kast sistemine karşı isyan eden işçi sınıfı bir adam perspektifinden yazılmıştır. Kitap komik, karanlık ve anti-kahramanca. Kitap tamamen ses hakkında. Mizahı, eğitimsiz anlatıcıların toplumu hakkındaki gözlemleri ile yazarın nüanslı, küresel perspektifi arasındaki ironik çarpışmadan kaynaklanıyor. Sosyal adaletsizliğin karmaşık bir resmi, "okulsuz" kahramanın kör, bağlantısız gözlemlerinden ortaya çıkar. Bu açıdan, Beyaz Kaplan bana Frank McCourt'un Angela'nın Külleri adlı kitabını hatırlatıyor, yetişkin bir hikaye bir çocuğun gözünden anlatıldı. En sevdiği alıntı: "Daha yüksek bir güce dua ederek bir hikayeye başlamak ülkemdeki insanların eski ve saygıdeğer bir geleneğidir. Sanırım Ekselansları, benim de tanrının kıçını öperek hikayeme başlamalıyım. "Müslümanların bir tanrısı var. Hristiyanların üç tanrısı var. Ve biz Hindularda 36.000.000 tanrı var. Benim seçim yapabileceğim toplam 36.000.004 ilahi eşek." - Aravind Adiga'dan, Beyaz Kaplan, 2008.

franciscocatao

Rollicking tale set in Rome

franciscocatao

Wasnt as good as i thought it to be