annasimona

Anna Simona Hjaltalin Simona Hjaltalin itibaren Dunfanaghy, Co. Donegal, İrlanda itibaren Dunfanaghy, Co. Donegal, İrlanda

Okuyucu Anna Simona Hjaltalin Simona Hjaltalin itibaren Dunfanaghy, Co. Donegal, İrlanda

Anna Simona Hjaltalin Simona Hjaltalin itibaren Dunfanaghy, Co. Donegal, İrlanda

annasimona

çocukluğumun uzun bir döneminde, Balzac, zola ve diğerlerinin romantizmden doğa ve gerçekçiliğe doğru birçok kitap okudum. Balzac hala favorilerimden biri. ve bu özel kitap, Papa Goriot, zamanının Fransız edebiyatında sosyal gerçekçiliğin özeti diyebileceğim bir kitap.

annasimona

Willow Watts, Londra'daki gelecek vaat eden bir çiçekçi olarak tomurcuklanan rüya kariyerinden, İngiltere'nin en çirkin köyü Belcherton'da yaşamaya başlayan hükümdarlıklarını hayatında bırakmayı başardı. Willow, babasının dükkânını iflastan kurtarmak için savaşırken, aynı zamanda onun hakkında bir şey bilmesini de engeller. Aniden, Marilyn Monroe'nun (şok edici kötü) taklidinin viral bir videosu viral hale geldiğinde cevap kucağına düşüyor gibi görünüyor. Dünya Belcherton'da toplandıkça, 'Yeni Marilyn'i görmek için haykırıyor, Willow bir seçenekle karşı karşıya - hepsini ölsün ya da bu yeni kimliği kucaklayın, dünyaya istediği şeyi verin ve sonuna kadar gülün banka. Willow'un yeni gerçekliğiyle başa çıkmaya başladığı gibi, geçmişten gelen bir patlama ortaya çıkıyor ve belki de kendisinin olmanın hiç de kötü bir konser olmadığını hatırlatıyor. İngilizce idil-kötü-kötü bir süper çekilmiş bir sette, Söğüt Watt izlemek aşık karakterlerle doludur ve sonuçta bireysellik için bir aşk mektubu. Talli Roland, 'ilk romancı' rozetini aldı, bazı puanlar ve çok fazla parıltı verdi ve kendini 'civciv yanan şöhret salonuna' yıldız olarak girdi. Willow Watts'ı izlemek sizi sevimli karakterlere ve köşede kıkırdayacak bir arsa - bağımlılık yaratan tatlı bir okumaya yapıştıracaktır.