marloslima

Marlos Lima Lima itibaren Madehurst, Arundel, West Sussex BN18, İngiltere itibaren Madehurst, Arundel, West Sussex BN18, İngiltere

Okuyucu Marlos Lima Lima itibaren Madehurst, Arundel, West Sussex BN18, İngiltere

Marlos Lima Lima itibaren Madehurst, Arundel, West Sussex BN18, İngiltere

marloslima

Bu kitabı gerçekten sevmek istedim. Tarihsel kurgudan zevk alıyorum ve Tudor dönemiyle gerçekten ilgileniyorum. Bununla ilgili çok güzel şeyler duydum. Anlatıcının sesinin kitabın ilk yarısında çok sinir bozucu olduğunu gördüm. Dahası, korse kopyalayan, mecaz yüklü seks sahnelerinde o kadar da değilim ve kitabın bu yönünü de sinir bozucu buldum. Ve yine de, hoşlanmamanıza rağmen birlikte şarkı söylediğiniz kötü bir Britney şarkısı gibi, kendimi okurken ve aslında puanlarda biraz kaybolurken buldum. Bu yüzden iki yerine üç yıldız verdim. İskeletini tarihsel hesaplardan alan ilginç bir hikaye, ancak bunun kurgu olduğu ve karakter özellikleri, motivasyonlar vb. Açısından birçok ayrıntı olduğu vurgulanmalıdır.

marloslima

Phillipa Gregory büyüleyici ve inanılmaz derecede yoğun bir tarihsel kurgu yazarıdır. Eserleri beni hep şaşırtıyor ve bu kitap hayal kırıklığına uğratmadı. Aragon'dan Catherine'i hayata geçirdi ve mükemmel hikayesi sayesinde hayatını, aşklarını ve ölümünü öğrenebildim. Muhteşem.

marloslima

Fantastik ve klasik. Ama filmi izlediyseniz, kitap için çok doğrudur ve zamanınız başka bir Palahniuk kitabını keşfetmek için daha iyi harcanır.