marosborovsky

Maro itibaren Dhantej, Gujarat, Hindistan itibaren Dhantej, Gujarat, Hindistan

Okuyucu Maro itibaren Dhantej, Gujarat, Hindistan

Maro itibaren Dhantej, Gujarat, Hindistan

marosborovsky

Bu kitaba girmek için neden bu kadar zor bulduğumu bilmiyorum, ama yapamadım. İçinde on dakika kadar histerik bir şekilde beni güldüren ve uçağa oturduğum herkesi garip görünümler veren birkaç satır vardı. Ama geri kalanını korkunç bir şekilde iç karartıcı buldum. Ve bitirdiğimde içimde gerçekten üzgün hissettim ki bu çok iyi olduğunu düşünmüyorum. Yani bilmiyorum. Belki diğer insanlar onunla daha iyi şanslar olurdu.

marosborovsky

Dürüst olmak gerekirse şu an bu diziden ne bekleyeceğimi bilemiyorum. Şaşırtıcı bir şekilde, bu kitapta Kedi ve Kemikler arasında bir düşmanlık vardı. Biraz ağırlaştırıcı ve her zaman hoş olmayan bir okuma için yapılmış olsa da, bana diğer karakterlerden bazılarını daha iyi tanıma şansı verdi. Bir HEA için hedef olabilecek çiftlerin bile yol boyunca çirkin çarpmalar olduğunu okumak çok farklı ve canlandırıcı! Bu kitaplarda dikkatimi çeken çok şey var. Bu hikayenin hiçbir yerden çıkmadığını ve diğer kitapların hiçbirinde önceden haber vermediğini hissediyorum, bu yüzden eğlenceli iken, serinin geri kalanına tam olarak uymuyor gibi görünüyor. 5 numaralı kitaba!

marosborovsky

Kolay, hızlı okuma. Weiner esprili ve sohbet eden bir yazardır. Bağlanabileceğimiz bir kızın resmini bir düzeyde boyar. Ana karakter, ağırlığı ile mücadele etmek, ilişkiler ve işiyle mücadele etmek. Ona, diğer civciv aydınlatılmış kitaplarda olduğu gibi, çok fazla getirilmeyen ilginç şeyler var.

marosborovsky

My professor had a hand in this book, and she was dope.