clampinen17d6d

Cameron Lampinen Lampinen itibaren Chinușu 537179, Romanya itibaren Chinușu 537179, Romanya

Okuyucu Cameron Lampinen Lampinen itibaren Chinușu 537179, Romanya

Cameron Lampinen Lampinen itibaren Chinușu 537179, Romanya

clampinen17d6d

arkadaşım gregorio tarafından bana verilen başka bir kitap ... sadece tanıştığımız santa-cruz'de kurulduğundan ve onunla aynı kitapçıda çalışan bir adam tarafından yazıldığından şüpheleniyorum ... i kitaplardan vazgeçmek istemiyorum, ama bu bana bunu yaptırdı ...

clampinen17d6d

Bu bir psişik seri katil gizemi ile birbirine bağlı bir dizi seks sahnesiydi. Vahşeti okurken gözleriniz başa çıkamayacağı şeyleri atlayabilir. Dinlerken tam gücü elde edersiniz. Feehan, kötülüğü en gerçek haliyle tanımlar. Anlatıcı mükemmeldi. Ancak hikaye, Kaden ve Tansy arasındaki romantizm, çok hızlı ve çok seks temelli. Kaden'in davranışının gerçekten küfürlü olmadığı anlamına gelmiyor. Ona bir elini kaldırmamış olabilir, ama asla yalnız olmadığından, hayatı üzerinde hiçbir kontrolü olmadığından emin olacaktı ve olması gerektiği gibi olduğunu düşünecekti, ama dışarı çıkıp işini yapabildi çünkü o, adam. Seks sahneleri, cinayeti çözmek için nasıl zamanları olduğunu sormak zorunda kaldığınız noktaya art arda geldi.

clampinen17d6d

The one got even weirder than the others, but was still interesting. The series is not the most captivating in the world--I probably remembered nothing of the latter two books because I probably only read them once--but there was nothing really wrong with them. They're all a good diversion, if that's the type of book you're looking for (I reread them while I was sick on the couch one day and it was plenty satisfactory for me). One great thing, however: even though the protagonists tell each other they love each other and live alone in the wilderness (with their dragons, as refugees), etc., there is never ANYTHING inappropriate in their relationship. They kiss a couple of times. Literally: "and she kissed him" is as far as it ever went. Kudos to Jane Yolen for keeping it clean. That is ALWAYS appreciated.

clampinen17d6d

fast story of a runaway foster-child told through the writing in her journal.