pirei

Renato Cirino Cirino itibaren Besra, Madhya Pradesh, Hindistan itibaren Besra, Madhya Pradesh, Hindistan

Okuyucu Renato Cirino Cirino itibaren Besra, Madhya Pradesh, Hindistan

Renato Cirino Cirino itibaren Besra, Madhya Pradesh, Hindistan

pirei

Albert Camus, akıcı tarzı ve iyimserliği onu okumak için bir zevk haline getiren merhametli bir yazardır. En çok okunan romanı The Stranger, herhangi bir anlamı olmayan bir dünyada yaşamanın olumsuz olasılıklarını tasvir ederken, Plague bize tam tersini gösteriyor - hiçbiri var olmadığı zaman bir amaç olabileceğini gösteriyor. Bir veba, Cezayir, Oran kasabasına çarptı ve hikaye, bunlara dayatılan toplam tecritle yüzleşmek için mücadele ederken beş ana karakteri takip ediyor. Nazi işgali altındaki Paris için bir alegori olan roman, birinin tamamen umutsuzluk ve ezici yenilgi karşısında nasıl hareket edebileceğini görmemizi sağlıyor. Belki de bu, Guckoo's Nest One Flew Over Nest ile benzerliklerden biri, bu da beni çok eğlendiriyor.

pirei

Ruhsal bir köpeğin bakış açısından anlatılan bu, reenkarnasyon ve bağlantı ilginç bir kuyruğu (haha). Yazı cansızdı, ama hikayeyi sevdim. Not; Köpekleri severim.

pirei

1 copy

pirei

just read this for the Nth time; the novella is exquisite and tidy and funny and insightful, and it's one of my favorites.