nina_lindfors

Nina Lindfors Lindfors itibaren Nowa Wieś Złotoryjska, Polonya itibaren Nowa Wieś Złotoryjska, Polonya

Okuyucu Nina Lindfors Lindfors itibaren Nowa Wieś Złotoryjska, Polonya

Nina Lindfors Lindfors itibaren Nowa Wieś Złotoryjska, Polonya

nina_lindfors

(Ekim 2013 itibariyle, sanat merkezim bayi eBay'de bu kitabın ilk baskısı, ilk basım kopyasını satıyor. [(Cclapcenter.com/rarebooks) adresindeki nadir kitap koleksiyonumuza bakın.] listenin açıklaması için yazdı.) "Hipermodern" ilk baskıları (otuz yaşından küçük kitaplar) toplayan insanlar arasında en yaygın sorulardan biri, hangi canlı yazarların ilk etapta toplanacağının en iyi nasıl tahmin edileceğidir; ve sadece gelecek bize zamanımızın hangi yazarlarının hala okunacak ve onurlandırılacağını gösterecek olsa da, hem popüler hem de ödüllü bir yazarı hedeflemek, kariyerlerinin en ünlü unvanını seçmek neredeyse hiç kötü bir bahis değildir, sonra imzalı ilk baskıyı satın alın, ilk önce kusursuz şekilde yazdırın. Moo'nun imzalı ilk baskı kopyasını alın, örneğin, hala aktif olan Jane Smiley tarafından, ilk olarak 1995'te çıktı; çünkü 1991'de Pulitzer kazananı Alas dönümü (Hollywood Oscarbait uyarlaması sayesinde) iken, birçok kişi bundan sonraki kariyerinin en iyi yazılanı ve nihayetinde hatırlanacağı düşünüyor için. 1990'larda neredeyse kendi başına bir yazlık endüstrisi haline gelen "büyük bir Orta Batı üniversitesinde filozof akademileri arasında geri dönen" bir roman olan roman, birden fazla tutkulu hayran tarafından Dickensian olarak tanımlandı; ve Smiley'nin sonraki görüşmelerde üzerinde durduğu gibi, ana noktalarından biri bir üniversitenin izole bir fildişi kulesi değil, bulunduğu küçük kasabada yaşayan bir yansıması olduğunu göstermek, bu yüzden Wisconsin'den Missouri'ye ve öte yandan bu kitaptaki unsurların kampüslerine dayandığını gururla iddia etti. (Değeri ne olursa olsun, Smiley Ames, Iowa'da yaşıyor ve büyük Iowa Eyalet Üniversitesi'nde ders veriyor, ancak romanın gerçek hayatına hiçbir şekilde dayanmadığını iddia ediyor.) Gelecekte, Smiley'nin kendi içinde bulduğu tüm ulusal kültür hakkında derinlemesine yorum yapmak için küçük kasabaları ve orta sınıf toplumları kullanabilen Postmodernist Çağın George Eliot'u olarak bilinecektir; ve hiçbir nadir kitabın gelecekte fiyatın yüzde 100 artacağı garanti edilemese de, kesinlikle bunun en azından güçlü bir şansı var, uzun vadeli bir yatırımcı için şimdi ilk devirlerini genç yaşta yapmak için mükemmel bir seçim .

nina_lindfors

Oğlum Adam bunu yerel bağımsız kitapçımızın bilim bölümünde buldu ve dedim ki, "Bu senin elinde tehlikeli bir kitap olabilir." (Adam bir şeyleri havaya uçurmak ve elektronik parçalarını sökmek istemekle ilgili bir saplantıya sahiptir.) Maliyeti bölüştük ve kocam, çöplükteki eşyaları kullanarak bu şeyleri inşa eden bir patlama yaşadı. Kitabı kesinlikle ustaca buldum. Yazar profesyonel bir oyuncak tasarımcısı ve ayrıca okunması gereken başka bir küp olan Cubical Warfare'i yazdı. Yazar William Gurstelle, "Biri masaüstünde hakimiyet kurmalı. Austin'in kitabında verilen talimatlar ve ofis tedarik dolabına erişim arasında, kabininizin güvenliğine hiçbir tehdit göstermemelisiniz." Adam tarafından: Bu benim yeni favori kitabım. Bu mini silahlar gerçekten işe yarıyor. Arkadaşlarım onları seviyor ve bana "Basit Çapraz Yay" ve "Gizleme Kitabı" yapmak için para ödediler. "Penny Bomb" u seviyorum! Mega malzemeleri (lastik bantlar, kağıt kapaklar, dev çanta vb.) Almak için ekstra ev işleri yaptım ve şimdi birkaç dakika içinde bu mini "silahları" oluşturmak için ihtiyacım olan her şeye sahibim. ChildressInk.com'daki daha fazla incelememe bakın. Kim Childress, Kitap Editörü, Girls 'Life Magazine

nina_lindfors

Sonunda hiçbiri çok iyi bağlanmamış çok fazla hikaye satırı. "Kozmik Kuklalar" dan daha iyi

nina_lindfors

Bu kitabı sevdim ve filmin sevimsiz olduğunu biliyorum, ama bunu da sevdim.

nina_lindfors

Çok komik, bütün bu kitabı güldüm! Harika, çabuk beni al ... espri anlayışı olan herkes için bir zorunluluk.

nina_lindfors

Translating...

nina_lindfors

Bu kitap ÇOK İYİ! At dünyasına içeriden ciddi bir zirve yapıyor ve çoğu yeni gelen romanda olduğu gibi, kalp kırıcı ve yürek burkuyor -> ama buna değer!

nina_lindfors

Gerçekten inanılmaz bir adam. Bir süre kafasında yürümeye şaşırdım. Gitarını her zaman çok eşsiz çalarken buldum. Kişiliği de çok eşsiz. Bir sayfa çeviriciydi.

nina_lindfors

çok iyi. “Eğlence endüstrisi tarafından dikkati dağılan bir plütokrasi tarafından yönetiliyoruz ve pazar payının peşinde koşmayı tüm gerçeği söylemenin üzerine koyan, gittikçe daha yoğunlaşan bir haber medyası tarafından sıklıkla yanlış bilgilendiriliyoruz. devlet yasama organları ve geniş kapsamlı okumamış, derin düşünmüş ya da kendi maddi kazanımlarının çok ötesinde hayal etmiş birçok üyeden oluşan bir Kongre. "

nina_lindfors

Küçük göğüsleri ve büyük fikirleri olan ergen bir kız olmak büyülü.

nina_lindfors

My favorite book of all time. Find new meaning each time I read it. Is one of if not the only book I have reread repeatedly and know like an old friend.

nina_lindfors

i've read this book multiple times now (as of 22 april 07 on my third read) - it happened upon my radar as most of my favorite novels - per ava's recommendation. the protagonist and his wife are dead-ringers for me and my boyfriend...except i'm the one more prone to eccentric behavior - needless to say i am also the former academic in the relationship.