mattboyer

Matt Boyer Boyer itibaren Baderan, Geneng, Ngawi Regency, East Java, Endonezya itibaren Baderan, Geneng, Ngawi Regency, East Java, Endonezya

Okuyucu Matt Boyer Boyer itibaren Baderan, Geneng, Ngawi Regency, East Java, Endonezya

Matt Boyer Boyer itibaren Baderan, Geneng, Ngawi Regency, East Java, Endonezya

mattboyer

tüm zamanların favorisi.

mattboyer

Konsept, yazı stili ve karakterlerin çoğu çok etkiliydi. Yine de, biraz kısa düştü. Kötü Ken Kenble kötü yazılmıştı. Onun hakkında hiçbir kadını umutsuzca düşürecek hiçbir şey görmedim, hayat üç kadın olsun, ona harap bir şekilde aşık oldu. Ve yine de, o ve kötü yolları, kitap boyunca ortak konu oldu. Kendi zararlarını seven üç kadının hikayelerindeki bağlantı karakteri. Yine de çok hoşuma gitti. Başlangıçta açıklamakta zorlandığım .... belki de gerçeği bu kadar yakından birbirine bağlayan kısımlar için. Aşk söz konusu olduğunda kadınların kendilerini nasıl kandırdıkları. Bir evlilikte, iyi olanın ve kesinlikle olmayanların çizgileri nasıl bulanık ve gri olabilir. İhmal, yalnızlık ve sorumluluk duygusu, küçük çocuklar açısından çok ağrılı bir şekilde yazılmıştır. Acılık, suçlama ve kaçış, zayıf kararlar için sorumluluk kabul etmek yerine benimsenmesi çok kolaydır.

mattboyer

Aman Tanrım! Hareketli bir kitap em! Yakında (belki) gelmek için gözden geçirin!

mattboyer

Bir asteroid aya çarptığında onu Dünya yörüngesine yaklaştırdığında, dünya sürekli doğal afetler tarafından tehdit ediliyor. Katil Tsunamiler ülkeleri yutuyor, depremleri toprakları yıkıyor ve bu sadece başlangıç.

mattboyer

had it for over three years now.... just need to crack it open