esbanart

Esteban Martinez Martinez itibaren Ayetoro Ekiti, Nijerya itibaren Ayetoro Ekiti, Nijerya

Okuyucu Esteban Martinez Martinez itibaren Ayetoro Ekiti, Nijerya

Esteban Martinez Martinez itibaren Ayetoro Ekiti, Nijerya

esbanart

Aralık 2012'de tekrar okuyorum. Muhtemelen bu kitabı arkadaşlarımdan daha çok seviyorum çünkü fantazide yetişmiş kızıl saçlı bir koç galim, neşeli liberalizmden iyi liberalizmden vazgeçtim ... ism ... temelde iki kahramanın bir karışımı bu hikayenin. Aynı zamanda, güvensizliği tamamen askıya aldığım ve yüz değerinde bir masal kabul ettiğim nadir bir örnek, tüm Robbins'in hippi daldırma metaforları ve sinir bozucu cihazları bir şekilde bu tek kitabı * daha * çekici hale getiriyor. Gerçekten * kişisel * favori, şimdiye kadarki en iyisi için beş yıldız değil, kalbimin büyük bir kısmını yönetmek için beş yıldız. Kalıcı olarak orada ayarlandı çünkü bana ikinci kez yüksek sesle okundu. :)

esbanart

it just wasn't as funny or thoughtful as Lamb

esbanart

I am still in a state of confusion. My first graphic novel - it didn't make me love the genre, but it didn't turn me off either. Too much going on for me to follow - new owl, old owl, who is the hero? The illustrations(?) were great and added to the story. I hope the movie helps me piece it all together.

esbanart

This is a classic - it chronicles the migration of midwestern/Oklahoman farmers to California after the Dust Bowl during the Great Depression through the personal stories of the Joad family. This book was very controversial when first published. It is so much - a history of the Depression, the plight of migrant workers, the union movement, the story of a family, and the ultimate humanity that can be found in the midst of despair. I loved it, and it resonated with me long after I read the final page.