benperet

Ben Peret Peret itibaren L'Isle-d'Espagnac, Fransa itibaren L'Isle-d'Espagnac, Fransa

Okuyucu Ben Peret Peret itibaren L'Isle-d'Espagnac, Fransa

Ben Peret Peret itibaren L'Isle-d'Espagnac, Fransa

benperet

Kesinlikle üç kitabın en az favorim ... o kadar ki, dördüncü kitabı okumamayacağım. Bu kitaptaki ana karakterleri sevmeye bile başlayamadım ... harika bir dizinin hayal kırıklığı yaratan sonu.

benperet

Bu sabah bitirdim ve kütüphaneye bir sonraki seyahatinizde bu dizide başka bir başlık aramaya gideceksiniz. Oyuncular harika bir espri anlayışına sahiptir. Lancelot'ı Gwen'den uzaklaştırmak için 40'lı yılların ortalarından kalma bir kadını Camelot'a geri gönderir, ancak Isabel onun da hotsu olan Kral Arthur'a düşer. Su Tanrıçası Merlin'i sevdiği ve Camelot'ta işleri düzeltmek istediği için araya girdi. Ben bu zevk - ne kötü bir mizah duygusu Isabel tam anlamıyla koklamak erkekler ve işemek tencere dolu bir kale modern bir kadın olarak var! Ben bitmesini istemedim ama kitabın sonunda 4 sevgili üç set fikrine dayanamadım gibi nasıl yapıldığına iyiyim, birlikte "sonsuza kadar" birlikte değil. Bazen çalışmaktan sonra sonsuza dek mutlu olurlar ve bu sadece sahip olması gereken ve yaptıkları vakalardan biridir - tanrıçaya şükür! :-)

benperet

bu kitap şu ana kadar gerçekten iyi

benperet

Sizi bir paragrafta bir tabak spagetti yiyen bir protaganistin bir sonraki gerçek bir gerçeküstücülük dünyasına götüren basit bir canlı tanımından, başka bir yazar bilmiyorum. Murakami modern bir edebi dehadır. İnsan psişinin derinliklerini araştırıyor ve karakterini basit ve yine de derinlikle ortaya koyuyor. Herkesi okumaya teşvik ediyorum.

benperet

Sadece dün gece okumayı bitirdi (he..he .. üzgünüm vahiy, PDF ile okuduktan sonra iyi değil) Yogya'ya treni beklerken ,, en ,, J'aime bcp !! Hafif, komik, günlük yaşama yakın (bu yüzden gerçek hissediyor ,,; p) sonra da okula devam edebiliyoruz ,,, (ruhu devam ettirelim !!) * Peki neden? Bu bir inceleme veya ne? tıpkı gerçekten hoşuma gitti, kimin kim olduğunu tahmin etmek çok ilginç ... o ... o ... neyse, okumalısın ...

benperet

Henüz mevcut değil knidle SA

benperet

Sanat ve sanat hırsızları hakkında hikayeler sevenler için ... Bu harika kalem ve mürekkep çizimleri yapan bir böcek hakkında gerçekten sevimli bir hikaye; çok hızlı bir gizem / gerilim. YABC'nin Masterpiece tartışması hakkında daha fazla bilgi

benperet

Bu kitaptan emin değilim. Sevmedim ya da nefret etmedim. Biraz falan.

benperet

Cookbook club. Kinda trashy, but in an entertaining way.

benperet

In a Balkan country mending from war, Natalia, a young doctor, is compelled to unravel the mysterious circumstances surrounding her beloved grandfather’s recent death. Searching for clues, she turns to his worn copy of The Jungle Book and the incredible stories he told her of his encounters over the years with “the deathless man,” a vagabond who claimed to be immortal. But the most extraordinary story of all is the one her grandfather never told her, the one Natalia must discover for herself—the legend of the tiger’s wife.(less)