10sapphire

Ho Sapphire Sapphire itibaren Cuauhtémoc, Ver., Meksika itibaren Cuauhtémoc, Ver., Meksika

Okuyucu Ho Sapphire Sapphire itibaren Cuauhtémoc, Ver., Meksika

Ho Sapphire Sapphire itibaren Cuauhtémoc, Ver., Meksika

10sapphire

Bu kitap hakkında kitabın arkasındakinden daha fazla şey söyleyebileceğimi sanmıyorum - Zorlayıcı, orijinal ... tüyler ürpertici, bağımlılık yapıcı ... karanlık, üzücü ve rahatsız edici ... kalıbı kırar ... tamamen büyüleyici ... ürpertici ve bükülmüş ... Cain harika ve korkunç bir hikaye anlatıcısı. Bu kitabı indirmek için çok zorlandım. İlk bölümden büyülenmiştim ve Cain'in hikayenin karakterlerine ne kadar hızlı yatırım yaptığımı tamamen şaşırdım. Bir sonrakini okumak için sabırsızlanıyorum!

10sapphire

General Motors EV-1 programının sadece ayrıntılı tarihi ile sonuçlanan yazar Michael Shnayerson'a geliştirme sürecinde takıma erişim verildi. Bekleneceği gibi, dünyanın en büyük otomobil üreticisi tarafından üretilen bir elektrikli otomobilin hikayesi biraz bükülüyor. Proje, 1990 yılında bir CEO tarafından emekliye ayrılıp şirketten ayrılırken duyuruldu, proje yavaşça öldü ve ardından California Sıfır Emisyon Aracı düzenlemelerini karşılamak için yeniden canlandırıldı ve sonunda bu düzenlemeler mahkemelerde başarılı bir şekilde imha edildiğinde öldürüldü. General Motors tarafından desteklenen dava (kısmen). Genel olarak, otomobil üreticilerinin yollarını değiştirmesinin ve ileri teknolojiyi yaptıkları işe dahil etmenin ne kadar zor olduğunun bir hikayesi, hükümet düzenlemesinin bunu yapabileceğini gösteriyor, ancak sadece kural koyma istikrarlı ve mantıklıysa.

10sapphire

Ekim Daye kitapları oldukça iç karartıcı (neredeyse herkes ölür!) Ve komik bir eğlence arasında özel bir denge taşıyor gibi görünüyor. Toby sadece tehlikeyi çekiyor gibi görünüyor ve bu sefer insanlar ölmeye devam ediyor gibiydi. Buna rağmen, Toby gerçekten şaşırtıcı olmadığı gerçeğiyle şaşırtıcı. Kaybetmemeye çalıştığı birçok insanı kaybediyor, sürekli olarak yaralanıyor ve hayal gücünün herhangi bir yerinde en güçlü fae değil. O sadece Toby, bazen aptal, bazen gerçekçi ve sadece yaptıklarını yapıyor. Yaptığı işte iyi, ama şaşırtıcı değil. Günü kurtarmak için sihirli bir şekilde içeri girmiyor. Canlandırıcı ve bence bu beni daha çok seviyor. Ama yine de: İnsanlar ölmeye devam ettiler!

10sapphire

Haven Kimmel, Trace'nin (çok rahatsız, sanrılı bir üniversite öğrencisi) kendi hikayesini anlatmasına izin vererek bir uzuvya çıktı, çünkü okuyucunun neyin gerçek neyin yanlış olduğunu merak etmesine neden oluyor. Bence yazarın amacı okuyucuyu şaşkın bırakmak - hayatın karmaşasını Trace olarak paylaşmamıza izin vermek olabilir. Bu kitabı çok sevdiğimi söyleyemem ama bu girişime kesinlikle saygı duydum ve tekrar okuyacağım.

10sapphire

Devi Bhagavatam'ın bir İngiliz nesir sunumu. Tanrıça'yı yüce tanrı olarak gören bir Hindu geleneğinden hikayeler.

10sapphire

Güzel yazılmış ve dokunaklı.

10sapphire

İki maceracı kaşifin ikizleri Oliver ve Celia, boş zamanlarını egzotik yerlileri ziyaret etmek ve macera yaşamak yerine en sevdikleri televizyon programlarını izleyerek geçirmeyi tercih ediyorlar. Ancak annelerinin ortadan kaybolması ve babaları tarafından alınan bir bahis, onları beklenmedik bir şekilde sona eren bir uçak yolculuğuna ve göründüğü gibi olmayan bir yak, yeti, bir lama ile karşılaştıkları çılgın bir yolculuğa çıkarır. ve güvenilmez karakterlerden oluşan büyük bir oyuncu. Yol boyunca, tüm TV izlemelerinden öğrendiklerinden bazılarını uygulamaya koyabilirler. Hikaye sona erdiğinde hala birçok cevaplanmamış soru var, bu da bu dizide daha fazla başlık planlandığından iyi bir şey. Yakında altıncı sınıf öğrencilerinin kişiliklerinden zevk aldım ve anneleriyle tekrar bir araya gelmelerini umdum. Tüm kıvrımlar, dönüşler ve yardımcı karakterlerin uygun görünümlerinden biraz yorulmama rağmen, orta sınıf okuyucular bunun tadını çıkaracak, bu da kanepe patateslerinin bile maceralara sahip olabileceğini kanıtlıyor.

10sapphire

Everything you thought you knew about your own body- you didnt know anything! I highly recommend this book to anyone who is trying to conceive or who just wants to be ore familiar with how your body works!

10sapphire

Guess I'm a fan of melodrama and ill-fated love stories. ;-)