temjuarez

Temsiri Juarez Juarez itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Temsiri Juarez Juarez itibaren Texas

Temsiri Juarez Juarez itibaren Texas

temjuarez

anlatıcıyı bir başkasını sevgiyle, sevgili bedeninin anlatımıyla tanıyorsunuz. bir aşk hikayesi anlatmanın daha iyi bir yolu var mı? ah jeanette. . . teşekkür ederim ve her zaman çok daha fazla bağlantılarda her zaman dokuma boyunca birçok bilgelik damlar. Özellikle cilt tanımını beğendim.

temjuarez

Kötü bir kitap - kesinlikle eğlenceli bir okuma. Önceki iki kitaptaki karakterleri (her zaman takdir ettiğim bir şey) tekrar ziyaret edersiniz ve Foster'ın hızı her zaman sağlamdır. Onları henüz okumadıysanız önceki 2 kitabı bozacağını düşündüğüm için arsa hakkında çok fazla vermeyeceğim. Bence Alani'yi üç kahramanın en iyisini sevdim - başına korkunç şeyler oldu, ama hayatında böyle güçlü erkeklere sahip birinin daha fazla alaycı hayatta kalma becerisi geliştireceğini düşünmüş olsam da, hala oldukça bağımsız. Bu karakterlerle çok fazla TSTL içeriği yok, bu da güzel bir tempo. İtiraf etmeliyim - bunu bir üçleme olarak tercih etmeliyim, ancak tanıtılan devam filmi yeminin dördüncü bir kitaba taşıyabileceğinden şüpheleniyorum - burada daha fazla ayrıntı yok, çünkü kimse için hiçbir şey bozmak istemiyorum. Lori Foster'ın çalışmasını seviyorum ve bu diziyi okumaya devam edeceğim; enerji, pacing ve eğlenceli karakterler - sigara içmenin sıcak samimi sahnelerinden bahsetmiyorum bile - onu her zaman harika bir okuma yapın.

temjuarez

The Little Match Girl, is a lonely child, forced to sell her matches in order to try and earn a living. Out on the streets she strikes her matches and a vision of her grandmother comes to her in the light of the flame. Her grandmother, the only person who has ever truly loved her, reassures her and comforts her, and the next day, on New Years Day, the little girl is found frozen to death on the street with a book of matched burned out beside her. A classic Hans Christian Andersen story. Not for the faint hearted, and I have to say, I'm not sure that I could find the positive in it, but all the same, is very beautiful and tragic and perhaps a good means of exploring empathy with children. However, as a teacher, you'd have to remain pretty stoic when reading this to a class, it made me cry!