aprilmwick

April Wickett Wickett itibaren Zadgaon, Maharashtra, Hindistan itibaren Zadgaon, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu April Wickett Wickett itibaren Zadgaon, Maharashtra, Hindistan

April Wickett Wickett itibaren Zadgaon, Maharashtra, Hindistan

aprilmwick

İnanılmaz kitap! Tamamen bağımlılık yapıcı. Kral Arthur'un yükselişi ve düşüşünün hikayesi, kadınların hayatındaki hayatları boyunca anlattı - anne, kız kardeşi, karısı, vb. (İki kez okudum.)

aprilmwick

Bunu kasette denedim ve bitiremedim. Sonra bir film uyarlaması izlemeye çalıştım ve bunu bitiremedim. Notlarım sadece "Civciv kitabı, yazı harika değil" diyor. Onları diğer insanlardan daha önemli veya "daha iyi" yapan bir kast sistemine ciddi şekilde satın alan karakterleri sevmek zor olsa da bellekten ekleyebilirim. Bunun bu dönemde çok daha kabul edilebilir olduğunu anlıyorum, ancak genellikle kitaplarda bu tür insanlardan nefret etmeniz gereken kötü adamlar var.

aprilmwick

Bu bir genç listesi olduğunu düşünüyorum yeni kitapların bir zorunluluklar listesinde oldu, ne yapabilirsin doğru? Bu ilk kitap ve diğerlerini serbest bıraktıklarında alacağım. Bu gerçekten çok iyi oldu. Karakterler oldukça iyi, harika açıklamalar ve hayal gücü. Sanırım gerçekten dört yıldız yapan şey sadece hikaye - biraz ürkütücü, üzücü, birkaç şeyi düşünmenize neden oluyor ... Sanırım yerlerde biraz yavaşladı ama okumamı engellemedi bir gün. Benim için bununla biraz tuhaf bir şey var. Sadece "sevdim" dememi engelleyen gölgelerde gizlenen bir şey. Bence stil, iyi olsa da, Açlık Oyunları'nı okumak gibi. Açlık Oyunlarını gerçekten çok sevdim ama bana göre yazarlar kendi hislerine sahip olmalı ve tarzını seçmiyorum ... Açlık Oyunları'ndaki karakterleri bu kitaptaki karakterlerle neredeyse eşleştirebilirdim. Her ikisinin de "güzellik / moda" insanları var, Pide Linden, Ren Katniss, Ren'in kız kardeşi eşleri bana diğer rakipleri hatırlatıyor sadece başkent farklı bir rekabet ve başkent Ren'in kayınpederi ve onun arayışı tedavi, Ren'in kardeşi Gale ... ve devam ediyor ... Yine de böyle ama gerçekten Açlık Oyunlarına paralel görünüyordu. Ama gerçekten iyi, diğerlerini dört gözle bekliyorum.

aprilmwick

Büyük değil, zaman zaman yavaş (ama muhtemelen çünkü okuma çok karıştı), ama parça ve atak eğlenceli. Bu dünya içimdeki tasarım meraklısıyla konuştu. Dizide 2. kitabı okuyacak mıyım - evet. Kitap 2'yi yakında okuyacağım - hayır. Muhtemelen kitap 2'yi okurken pişman olacak mıyım - evet. Jane ve Eddie'ye ne olduğunu umursadığım için Fforde'u lanetliyor muyum - evet.