socialmedica0e

Aaron Sonnenberg Sonnenberg itibaren Dixonville, AB T0H 1E0, Kanada itibaren Dixonville, AB T0H 1E0, Kanada

Okuyucu Aaron Sonnenberg Sonnenberg itibaren Dixonville, AB T0H 1E0, Kanada

Aaron Sonnenberg Sonnenberg itibaren Dixonville, AB T0H 1E0, Kanada

socialmedica0e

"Demirli gemi görüşe yaklaşırken sis karardı ve kenara çekildi. Tekne sancak yayına yaklaştı ve uzun sivrilen jib-boom'u geçti. Bolitho'nun wey iskelesindeki yeni üniforması gibi, Destiny de sürüklenen çırpıda parlıyor gibiydi. Kıvrak ve devetüyü gövdesinden üç masthead'e kadar safkantı. Tüm kefenleri ve ayakta duran armaları taze bir şekilde karardı, bahçeleri geçti ve her yelken komşusuna uyacak şekilde düzgünce sallandı. ”P12 Richard Bolitho şimdi yeni bir subay. üçüncü teğmen terfi etti. Silah gemisinin rıhtımından koğuşa atlaması çok önemli ve yeni bir gemiye, Destiny'ye atandı. Mürettebat, Karayipler'de devrimcileri içeren gizli bir görevle görevlendirildi. İngiltere şu anda barış içinde ama Amerikan kolonilerinde kıpırtılar var. Yol boyunca Bolitho korsanlara, fırtınalara ve hastalıklara karışır. Ayrıca, kaptanının komutanlığının kral ve ülkeden önce önce geldiğini açıklığa kavuşturduğundan bağlılıklarının nerede olduğuna karar vermelidir. Bu hikaye aksiyon dolu bir takoz. Biz sadece Bolitho'nun güvenilir coxswain Stockdale ile buluştuğu yere geri dönmekle kalmıyor, aynı zamanda karada ve denizde de harika savaşlar alıyoruz. Bolitho romantik bir şekilde yer alır ve ölüme yaklaşır. Arsa içindeki çeşitlilik ilginç şeyler tutar. Mürettebat arasındaki dinamikleri çok sevdim. Kaptan Dumaresq, hem okuyucuyu hem de Bolitho'yu hayal kırıklığına uğratmak için doğru miktarda çılgınlıktı. Bu hikaye Bolitho'nun yeni sorumluluklarını nasıl ele aldığını da gösterdi. Artık sadece mürettebattan biri değil ve 18 yaşında bir erkeğe yaşının üç katını ne yapacağını söylemeye çalışırken uyum sağlamakta zorlanıyor. Savaş hakkındaki kitaplarda veya filmlerde romantizmin olay örgüsünü mahvetme eğiliminde olduğunu deneyimlerim oldu. Burada farklı değil. Romantik alt bölüm gereksizdi ve hikayeden çıkarıldı. Genel olarak olsa da, ben gerçekten bu kitap zevk ve serinin sonraki okumak için sabırsızlanıyorum.

socialmedica0e

The vampires just love Sookie’s ability to read minds. The Queen of Louisiana has summoned her to a vampire summit—vampire politics are apparently much nastier than regular politics and the Queen needs any edge she can find. Sookie’s not overly fond of the Queen or her entourage but the paycheck promises to be good, clothing expenses are provided and Quinn will be there. Unfortunately Bill and Eric will be there as well—Sookie is still reeling from the devasting revelation about Bill in Definitely Dead—and Eric, well things with Eric are always complicated. If only being in close proximity to the Queen, Andre and Bill were all that Sookie had to worry about. In short order the Arkansas vampires will be taken out, a bomb will be planted outside of Louisiana’s door and all signs point to something big from the Fellowship of the Sun. Sookie will find herself tied a little more closely to Eric—and she’ll discover something unsettling about Quinn’s past. On the plus side, Sookie does get to reunite with Barry the bellboy—the only other telepath she’s ever met.

socialmedica0e

Can always count on Berry for a good read. That's what this was - good, not great. If you're a Dan Brown fan, Berry follows in his footsteps. Good book for plane ride/beach side. I enjoyed THE AMBER ROOM and THE ROMANOV PROPHECY better than this one. But all in all, a good read.