xemel3000d701

Clarence X X itibaren Maaseik, Belçika itibaren Maaseik, Belçika

Okuyucu Clarence X X itibaren Maaseik, Belçika

Clarence X X itibaren Maaseik, Belçika

xemel3000d701

Yine komik!

xemel3000d701

Akıl fırtınası hızlı bir gelecek dünyasıdır. Dünya iyi gelişmiştir ve orada yaşamanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten anlayabilirsiniz. Hikaye, çok kişili bir anlatımda anlatılıyor, bu da karakterlerle gerçekten bağlantı kurmayı zorlaştırıyor. Yazarlar bu şekilde yazdıklarında, daha şüpheli ve eksiksiz bir hikaye çizgisi oluşturduklarını düşünüyorlar ve bunların bir kısmı doğru olsa da, asla karakterlerle de bağlantı kurmuyorum. Bu kitapta yaşadığım bir diğer sorun da çoğu insanın tek kullanımlık olmasıdır. Bu noktayı tasvir ettiğimi düşündüğüm bir kısım vardı, karakterlerden biri bir odaya giriyor ve 3 saniyede 15 kişiyi öldürüyor. Bu insanların çoğu, savaşma yeteneği olmayan tamamen masum kişilerdir. Onları hiç düşünmeden öldürecek ve bazen sadece bir mesaj gönderecek olursak, bana insanlığın geleceği için savaşmanın anlamı nedir gibi hissettiriyor. Ve bunlar iyi adamlar. Genel olarak kitap, dünya bina çok iyi ve genel olarak, iyi bir okuma.

xemel3000d701

Avrupa tarihi için olmazsa olmaz bir referans. Fransa, Almanya, İtalya ve İngiltere'den fazlasını kapsaması açısından özellikle değerlidir.

xemel3000d701

Benim Boelyn Kız inceleme bakın. Burada da aynı durum geçerli. Bayıldım, ama bu yüzden bu şeyler için çılgınım. Leydi Jane için kendimi çok kötü hissediyorum, ama o kendinden-dürüst "Tanrı hakkında haklıyım ve herkes yanlıştır" tutumuyla beni kızdırıyor. Bu Mary'nin ona yaptıklarının doğru olduğunu düşündüğüm anlamına gelmiyor. Zavallı kız ahlaksız ailesi ve güce aç sosyal yardımcılar tarafından kullanıldı ve istismar edildi.