juanjlemus

Juan Lemus Lemus itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Juan Lemus Lemus itibaren Texas

Juan Lemus Lemus itibaren Texas

juanjlemus

"Tabii ki Kendiniz Olmaya Başlasınız" da bu an, David Foster Wallace ile David Lipsky arasındaki beş günlük konuşma, DFW'nin "Sanat Fuarı" adlı romanını okumak için sabırsızlanacağını söylüyor. beyninin çalışma şeklini görebilir. Okuduğumdan beri bunu kafamdan çıkaramadım ve şimdi okuduğum her şeyle yazarın kafasının içinde olduğunun bilincindeyim. Bu özellikle Vanessa Davis'in altı yıl ve üç eyaletteki otobiyografik bir yolculuk olan "Beni Bir Kadın Yap" adlı çizgi roman koleksiyonunda bir zevktir. Davis kalemini hayatına çevirir: arkadaşları, ailesi, kendisi. Konuşma parçacıkları ve bir Yılbaşı partisi ya da Florida gezisinin önemli noktaları. Her şey, arkadaşı Gabrielle (eskiz Gabrielle Bell) ile bir eskiz defteri üzerinde eğilmiş ya da erkek arkadaşı Trevor'ın yanında uyuyan anlar da dahil olmak üzere hayatına çok çekici ve çok gerçek bir bakış. (Trevor Alixopulos'u varsayıyorum). Bisiklete binmenin ilham kaynağı olduğu bu tür sessiz bir varoluş vardır. Ve kız kardeşi, annesinin konuşma keneleri ve paranoya'nın bir erkek arkadaşını uzaklaştırdığı bilinci ile kaynar kan argümanları, bu yüzden başka bir davayı takip etmeden önce hüküm sürmesi gerekiyor. Bir günün minutisini, Davis'in idari asistan olarak çalıştığı kolejde pencerenin kenarında duran, daha sonra bir kafede tekrar kadına koşan veya çok fazla sangria içen bir orospu kızı hakkında günlük taslaklarla yakalar. Aynı markette tuvalet kağıdı ve bir Hersey Bar satın almanın eğlenceli olması. Onun patlama New York'ta bir arkadaş tarafından kesilmiş. Kendi hayatını "The Gilmore Girls" bölümlerine göre değerlendirmek. Bilgelik dişlerini çıkarmanın garip, büyüleyici ve iğrençliği. Yahudi yetiştirilmesinin günlük yaşamında kendini nasıl sunduğuna dair hikayeler de var. Ayrıca anıları ikiye katlıyor: Ailesine şişman kampa gitmeleri için yalvarıyor ve her dakikasını seviyorlar. Her saniyede geçirdiği ilkokul kanıtı. Her yirmi sayfada bir, Davis tam sayfa, tam renkli kadın portreleri, bu güzel, renkli kadınlar. Mutlu ve giyiyor kicky kıyafetler. Davis'in çizimlerine sınırsız bir yaklaşımı var, burada çizimler birbirine karışıyor ve hikayenin dansta bolca sona erdiği bir S eğrisi var. Bu koleksiyon, renkli ve honlanmış ince ayarlanmış bitlerin yanı sıra, neredeyse bir peçete veya telefon defterine karalanmış göreceğiniz türden kaba taslakları içerir. Yarı bitmiş figürler, silgi işaretleri, arka plandaki insanların ve nesnelerin en kısa önerisi. Bu şu şekilde olabilirdi: Sununuzu neden sağlamlaştırmıyorsunuz, Davis. Bu, genel olarak, 24 dolarlık bir ciltli koleksiyon. Aksine, her şeyi daha sevimli hale getirir. Perdenin arkasına bir göz. Oluşturma zorunluluğunu gördüğünüzde, bu oluşturma çok sayfalı olmasa bile, West Palm Beach'te Anneler Günü hafta sonu geçirmekle ilgili çok sayıda renk yayıldı. Bu yarım karalamalar, banyodayken bir arkadaşınızın günlüğüne gerçekten o kadar hızlı bakıyor. Kaldırımda havaya uçurulmuş sanat rüzgarı bulundu.

juanjlemus

This was a great find. It is told from the perspective of the art dealer in San Francisco who dies before she could take her group on tour. It is fun to see her perspective. It is based on a true story. The people were stranded for 11 days before they were released. It gives you some history about Burma and their culture. Fun to read.

juanjlemus

was in some ways better than the cut version.

juanjlemus

An outrageous piece of gothic scandal mongering. If you have a taste for murder, seduction, rape, satanism, ghosts, brigands, demons, and a whiff of incest, all set against a world of courtly nobility and hypocritical religiosity, then this is for you. Somewhat lumpy in construction, and perhaps slightly overburdened with dubious verse, Matthew Lewis' sheer enthusiasm for his story nevertheless carries the reader eagerly forward. Through palaces, forests and cloistered monasteries we roam, ultimately to the delirium of a burning convent and the oh so gothic depths of a subterranean sepulcher. The whole thing is a hoot, though it is not difficult to see why the author found himself in hot water after appending his credentials as a member of Parliament to his name on the title page in a later edition. The 18th century clearly wasn't quite ready for MPs writing salacious potboilers. Very enjoyable, especially in the latter parts.

juanjlemus

I actually enjoyed this more than the first novel. The characters are better developed, and strands of politics are finally being drawn together (as opposed to merely describing nail-biting battles) to lay the foundation for what will hopefully be a complex, integrated rest of the series.