ranajoymuk7f11

Ranajoy Mukherjee Mukherjee itibaren Třebějice, Çek Cumhuriyeti itibaren Třebějice, Çek Cumhuriyeti

Okuyucu Ranajoy Mukherjee Mukherjee itibaren Třebějice, Çek Cumhuriyeti

Ranajoy Mukherjee Mukherjee itibaren Třebějice, Çek Cumhuriyeti

ranajoymuk7f11

Ben utanmaz bir Michener hayranıyım. Üzgünüm, ama okuduğum her kitabı ile yerleri ve kültürleri öğreniyorum. Ne kadar uzunsa o kadar iyi. Bu, Güney Afrika tarihinde 1000 sayfadan oluşan 2 ciltlik bir set olarak keyif aldım.

ranajoymuk7f11

Normalde üzgün veya iç karartıcı kitaplardan hoşlanmıyorum ve hikaye üzücü olsa da, bunun için yazılma şekli. Yazar hikayesini anlatan harika bir iş çıkardı ve çok fazla üstesinden geldi!

ranajoymuk7f11

Okumak için üç neden: 1. analizi sosyal ve çevresel sorunları gerçekten iyi bir şekilde iç içe geçiriyor - tüm daire teorisi / kapalı döngü süreci insanları için bu iyi bir şey - soykırım, arazi kullanımı ve politikanın nasıl aynı sorun olabileceğini fark etmenizi sağlıyor . 2. Çin - bir düşünün. 3. Vikingler. şaka değil. Kaykaycılar için iyi (ki ben değilim). Bazı bölümler diğerlerinden daha ilginç ve zaman zaman biraz fazla ayrıntılı listeler.

ranajoymuk7f11

Ashley son dört yılı, işlemediği bir suçtan dolayı çocuk gözaltı tesisinde geçirdi. Profesyonellerin epilepsi ve sanrılar olarak teşhis ettiği şey aslında benzersiz statüsünün tezahürleridir: Ashley eski bir gücün insafına sahiptir ve sonuç olarak, dünyamıza nüfuz eden tuhaf, genellikle korkutucu yaratıkları tek başına görebilir. Yetkili makamları kontrol altında olduğuna ikna ederek onu gizlemenin zor yolunu öğrendi. Ancak Ashley, eve gitmeye çalışmanın her şeyi - ailesini, özgürlük şansını ve büyük olasılıkla kendi hayatını - tehlikeye attığının çok farkında. Goshko’nun Ashley ve ailesini canlandırması karakterlerini ve sorunlarını ne kadar iyi anladığını gösterir; özellikle diyalog ve grup dinamiklerini iyi idare ediyor. Benzer şekilde, stili ve tekniği, çok çekici ve kolay okunan net, keskin bir sesle yazarken dikkat çekiyor. Ashley'in ziyaret ettiği eski arka hikaye ve gizemli boyutun yazar için zengin bir şekilde karmaşık olduğu açıktır, ancak ne yazık ki roman, okuyucunun neredeyse paylaşmasına izin vermemektedir. Ayrı ayrı ele alındığında, her şey mükemmel bir şekilde işlenir; karakterler, olaylar, etkileşimler ve özellikle fantezi elemanları (hantal olmayan yaratık isimleri hariç) çok caziptir. Bununla birlikte, bir bütün olarak, romanın etkisi yoktur. Denizde sürüklenirken bir buzdağı milini keşfetmeye çok benziyor: çıkıntılı uca dayanarak, görkemli ve harika olması gerekiyor gibi görünüyor, ancak bunun doğru olup olmadığını keşfetmek için çok az fırsat var. Her fırsatta, hem büyük hem de küçük arsa olayları o kadar az keşif yapar ya da o kadar basit bir şekilde çözülür ki, deneyime dalmak imkansızdır. Dokuz Ides Kitabı, teknik mükemmelliği ve lezzetli, ince hazırlanmış aksesuarları ile cezbediyor, ancak sonuçta hikaye okuyucuyu kol uzunluğunda tutuyor.

ranajoymuk7f11

Listened to Rebecca while painting the living room walls this weekend. It was perfect, especially with the nonstop rain and intermittent thunderstorms as a backdrop. But painting and rain, not a good combination.

ranajoymuk7f11

My mother is a big Anne Rice fan so I bought her the boxed set of these novels one Christmas and read the first instalment myself. I guess I misunderstood what kind of novel it was going to be. I envisioned some kind of hazy, erotic re-imagining of the Sleeping Beauty fairy tale. What I got was Sleeping Beauty being sexually assaulted into wakefulness and lots of people hanging from the ceiling with their ankles around their ears so that flies can gather around their genitals. Merry Christmas, mum!