nemsadzesudc23

Sulkhani Nemsadze Nemsadze itibaren Imboden District, İsviçre itibaren Imboden District, İsviçre

Okuyucu Sulkhani Nemsadze Nemsadze itibaren Imboden District, İsviçre

Sulkhani Nemsadze Nemsadze itibaren Imboden District, İsviçre

nemsadzesudc23

Denedim. Gerçekten yaptım. Ama bu kitap gerçekten zorlandı. Kelimenin tam anlamıyla işe yaramaz ve sıkıcı şeylerin sayfaları ve sayfaları üzerine eğildim. Bu dizinin benim için ilginç olmayan ilk kitabı. Neredeyse vazgeçtim. Ve sanırım sahip olmalıyım. Bunun yerine bitirmek için çalışırken geç ücretleri 2 dolar boşa. Ve tüm karakterler o kadar karakter gibiydi ki gerçekten odaklanamadım ya da gerçekten umursamadım. Ve gerçekten neyin sinir bozucu olduğunu biliyor musun? Bütün "Bana biraz kalpten" bok. Gerçekten sinir bozucu. Yani, bu kitaptaki herkes neden bu cümleyi söylemeye başladı? Yine de sonunu sevdim. 1 erkek arkadaş aşağı değil mi? Yani, cidden, ona kaç erkek aşık olabilir? Belki de gerçekten öldü ve bir sonraki kitap, hepsi Buffy killng hakkında daha da çılgın bir rastgele bok olacak ve sonra insanlar sonsuza dek mutlu yaşayacaklar. Tamam, yine de hayal edebilirim, değil mi? Bunun bir vampir kitabı olduğunu biliyorum, ama en azından KÜÇÜK biraz daha gerçekçi olabilir miyiz? Lütfen? Ve daha iyi bir kelime eksikliğinden dolayı, dışarı çıkıp sürekli ölmeye ve gerçekten ölmeye devam ederse, nasıl böyle bir 'kahraman' olabilir? Demek istediğim, güçlü bağımsız kadınlar olmak isteyen kızlar için iyi bir rol modeli değil. Bu nedir? Alacakaranlık? En azından büyük bir topal sabun operası. Bunu anlamam neden bu kadar uzun sürdü bilmiyorum. Ah, affedersiniz, ben 2,50 dolarım. 2 effin 50. Ve kim bu kitabı sevdiklerini söylese iyi, ayrıntılı bir kitabın ne olduğunu bilmiyor. ~ T

nemsadzesudc23

This was an excellent book to describe the aspect of family. The book also contrasted city and farm life. The pictures were phenomenal. Like all Clifford books, the friendship between a dog and it's owner was presented.

nemsadzesudc23

Laugh out loud FUNNY! First real Christian "chick lit" book I read, and it hooked me! One of those books where you know exactly what the author is talking about and feel like she has a window into YOUR world.

nemsadzesudc23

Great book, I really like Anita Shreve.

nemsadzesudc23

Gearing up for Dr. Seuss's birthday next week!