rahimhaji

Rahim Haji Haji itibaren Gorodetsk, Arkhangelskaya oblast', Rusya, 164647 itibaren Gorodetsk, Arkhangelskaya oblast', Rusya, 164647

Okuyucu Rahim Haji Haji itibaren Gorodetsk, Arkhangelskaya oblast', Rusya, 164647

Rahim Haji Haji itibaren Gorodetsk, Arkhangelskaya oblast', Rusya, 164647

rahimhaji

(Bunun doğru sürüm olup olmadığından tam olarak emin değilim - okuduğumda, bir "çalışma kılavuzu" yoktu - ama daha iyi bir ISBN bulamadım) ÖNEMLİ YASAL UYARI - okumaya hazırsınız. İstemediğiniz sürece cinsel etik hakkındaki fikrinizi değiştirmeyecektir. Başlangıçta bu kitabı (birkaç yıl önce, bir kütüphane kitabı satışında kullandım) satın almak için aldım. Bunu "sapkın kitaplar" koleksiyonuma kooky kelime inançları ve komik başlıkları olan kitaplarla (örneğin "Her Seferinde Bir Kadın") ekledim - bunlardan hiçbirini okumaya niyetim yoktu. Hazır olduğumda okudum. Oldukça iyi - cinselliğe (ve kilise liderliğindeki kadınlara teğet olarak) daha yeni, daha incelikli bir yaklaşım için bağlam ve vizyon sağlıyor. O, düz, evli, tek eşli bir Kilise lideri olarak "meseleye" şahsen giymediği için ilginç bir perspektiften bir sestir. Bir göz atmaya değer.

rahimhaji

OMG!! great ending. the poems really speak to you about how the characters are feeling inside and what they have gone through in the past, present, and future. it shows you how much better your life is compared to the three protagonists. (or worse depending on how you look at it.)