wenwu

Evan DPS DPS itibaren Romashka, Moskovskaya oblast', Rusya, 143078 itibaren Romashka, Moskovskaya oblast', Rusya, 143078

Okuyucu Evan DPS DPS itibaren Romashka, Moskovskaya oblast', Rusya, 143078

Evan DPS DPS itibaren Romashka, Moskovskaya oblast', Rusya, 143078

wenwu

Bitmez.

wenwu

Bu plazma membran biyofiziği üzerindeki kesin metindir. Hille, fizikokimyasal prensipten yapısal biyolojiye ve fenotip üzerindeki etkisine kadar iyonik kanalların karmaşık etkileşimini tanımlar.

wenwu

Bu kitabı çok sevdim! Sadece bir bölümden sonra, buraya baktım ve bir dizi kitap olduğunu fark ettim. Ama sanki birincisinin bir dönüşü gibi görünüyor ve bu kendi başına yeterince iyi duruyor ve diğer kitabı okuyarak bir şey eksik olduğumu hissetmedim. Gerçi kesinlikle diğerini kontrol edeceğim! Bu karakter odaklı bir kitap. Jim ve Griffin'i çok sevdim, arsa ne olursa olsun onlar hakkında okumuş olurdum. Arsanın biraz acı çektiğini düşünüyorum, ancak bunun sebebi, arsanın ne olacağına dair kendi tahminlerimden biraz daha fazla bir hesaplaşma aradığım için olabilir. Çok tavsiye ettiğim tatlı ve gerçekçi romantizm!

wenwu

I never had any intention of reading this series, since I'm not a bodice-ripping kind of reader, but I downloaded the Kindle version over the holidays when it was offered for free and actually enjoyed the book. The first half was fairly engrossing, with the time travel aspect, but after about 3/4 it felt like the author was just throwing in more trauma to try to write her characters out of. I will probably give the second book a try.