billinghurst

Mariel Billinghurst Billinghurst itibaren Rosemarkie, Fortrose IV10 8SL, İngiltere itibaren Rosemarkie, Fortrose IV10 8SL, İngiltere

Okuyucu Mariel Billinghurst Billinghurst itibaren Rosemarkie, Fortrose IV10 8SL, İngiltere

Mariel Billinghurst Billinghurst itibaren Rosemarkie, Fortrose IV10 8SL, İngiltere

billinghurst

Dünyalar içindeki dünyalar.

billinghurst

"Good Guy" bir sarsıntı ve ana karakteri kitabın çoğunda sevmek oldukça zor. Ancak hikaye sağlam. Dizideki bir sonraki kitabın bu kitabın olasılığı üzerine inşa edileceğini hissediyorum. Tam iyileşmeye başladığında sona erdi. : /

billinghurst

Onu lisede okuduğum gibi SEVMİYORUM, ama gerçekten sevdim. Sosyal yorum açısından çok zengin ve iyi niyetli ve iyi insanların korku tarafından motive edildiğinde ne kadar korkunç kararlar verebilecekleri. Ve insanların iyi yangına nasıl yakalanabileceği. Sadece sağlam bir kitap. 4.5 yıldız.

billinghurst

** spoiler uyarısı ** Çoğu Austen sevgilisi olarak bu kitabı okumadan önce bir uyarlama görmüştüm. Sanırım Billy Piper'ın tasvir ettiği Fanny'yi oldukça sevdiğim için mükemmel bir iş yapmış olmalı, en azından hikayenin sonunda. Her zamanki gibi Austen'in edebi yeteneklerini suçlayamam, ancak bunun modern dünya görüşümün karakter perspektifleriyle nasıl çatıştığının gerçekten farkında olduğum ilk kitaplardan biri olduğunu hissettim. Bayan Crawford ile hiçbir problemim yoktu, aslında çok hoştu ve sanırım Edmund'u daha mutlu ve daha iyi bir adam yapardı. Ve neden Bayan Crawford bir spinster bırakılsın - o tüm kitaptaki en güzel ve en normal karakter. Bay Crawford biraz flört, ama belki de Fanny'yi dünyaya gösterebilir ve onu prissliğinden çekmiş olabilirdi. Ve Crawford ve Bayan Rushford'un neden evlenmemesi gerektiğini anlamıyorum - ikisini de nefretle yaşlanmak için ikisini de bırakın! Ayrıca, Edmund, Fanny'yi onu yaşam için sıkıcı bir arkadaş yapmaktan başka bir şekilde sevmiyor. Bayan Norris güzel bir şekilde tespit edilebilir - bir almak için her zaman iyi. Ama yeterli ranting .... Eğer bir Austen fan ve ben kesinlikle başkalarının görüşlerini arıyor olacak eğer bunu hala okumalısınız.

billinghurst

I was there, I am still there....and everything this man wrote about is true. If you have not read this you can't understand why Katrina was a man made event, and not just a natural disaster.